Medicīna, farmācija, veselība

Turpinās skatīt pieprasījumu par Covid-19 individuālo aizsardzības līdzekļu iepirkumu

LETA, 26.05.2021
Thumbnail image for Turpinās skatīt pieprasījumu par Covid-19 individuālo aizsardzības līdzekļu iepirkumu

Saeimas atbildīgā komisija šodien turpinās skatīt deputāta Ivara Zariņa (S) un citu “Saskaņas” deputātu iesniegto pieprasījumu saistībā ar individuālo aizsardzības līdzekļu iegādi Covid-19 pandēmijas laikā.

→ Lasīt visu

Valsts par 330 000 eiro plāno īstenot integrētu kampaņu Covid-19 izplatības mazināšanai un emocionālās spriedzes mazināšanai

LETA, 09.03.2021
Thumbnail image for Valsts par 330 000 eiro plāno īstenot integrētu kampaņu Covid-19 izplatības mazināšanai un emocionālās spriedzes mazināšanai

Valsts plāno veltīt 330 000 eiro, lai īstenotu kampaņu iedzīvotāju emocionālās spriedzes mazināšanai un aktīva dzīvesveida veicināšanai.

→ Lasīt visu

Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plānā nepieciešams lielāks uzsvars uz reformām

Latvijas Republikas Finanšu Ministrija, 01.03.2021
Thumbnail image for Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plānā nepieciešams lielāks uzsvars uz reformām

Pagājušajā nedēļā Latvija kā pirmā no Baltijas valstīm uzsāka sarunas ar Eiropas Komisiju (EK) par iesniegto Atveseļošanas un noturības plāna (ANM) projektu. Šobrīd notikušas tematiskās diskusijas par diviem no ANM plāna virzieniem – veselību un nevienlīdzības mazināšanu. Šonedēļ diskusijas turpināsies.

→ Lasīt visu

Veselības aprūpes infrastruktūrai no ES fondiem – 43 miljoni eiro

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA), 26.01.2021
Thumbnail image for Veselības aprūpes infrastruktūrai no ES fondiem – 43 miljoni eiro

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi Eiropas Savienības (ES) fondu projektu atlasi, kur Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta infrastruktūrā no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) paredzētas investīcijas 43 miljonu eiro apmērā.

→ Lasīt visu

“Zaļais koridors” būs administratīvais atbalsta instruments stratēģiskajiem investīciju projektiem

Ekonomikas ministrija, 15.12.2020
Thumbnail image for “Zaļais koridors” būs administratīvais atbalsta instruments stratēģiskajiem investīciju projektiem

Vietējo un ārvalstu investoru efektīvai piesaistei tiks radīts “Zaļais koridors” birokrātijas un administratīvo procesu mazināšanai. Šodien Saeimas Budžeta un finanšu komisijas sēdē atbalstīti grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā, kas precizē investīciju piesaistes stratēģiju augstas pievienotās vērtības investīciju projektiem.

→ Lasīt visu

IUB vadītājs: Iepirkumos problemātiskākās nozares ir būvniecība, IT, apsardze, pārtika un autotransports

LETA, 07.12.2020
Thumbnail image for IUB vadītājs: Iepirkumos problemātiskākās nozares ir būvniecība, IT, apsardze, pārtika un autotransports

Iepirkumos problemātiskākās nozares joprojām ir būvniecība, informācijas tehnoloģiju (IT) joma, apsardze, pārtikas iepirkumi, autotransports, kā arī medicīnas jomas iepirkumi, intervijā aģentūrai LETA sacīja IUB vadītājs Artis Lapiņš.

→ Lasīt visu

Eiropas Zāļu aģentūra turpina vērtēt vakcīnas pret Covid-19

Zāļu valsts aģentūra, 23.11.2020
Thumbnail image for Eiropas Zāļu aģentūra turpina vērtēt vakcīnas pret Covid-19

Šobrīd Eiropas Zāļu aģentūra veic vakcīnu pret Covid-19 vērtēšanu saskaņā ar tikpat stingrām prasībām kvalitātei, drošumam un efektivitātei kā jebkurām citām zālēm.

→ Lasīt visu

Valsts un pašvaldību iestādes AM nodos aptuveni 450 000 prasībām neatbilstošus respiratorus

LETA, 11.11.2020
Thumbnail image for Valsts un pašvaldību iestādes AM nodos aptuveni 450 000 prasībām neatbilstošus respiratorus

Valsts un pašvaldību iestādes Aizsardzības ministrijai (AM) nodos aptuveni 450 000 prasībām neatbilstošus respiratorus, aģentūrai LETA pastāstīja Aizsardzības ministrijas (AM) runasvīrs Kaspars Galkins.

→ Lasīt visu

Valdība uzdevusi VAMOIC veikt 250 000 sejas masku un 598 025 pāru cimdu iegādi aptuveni pusmiljona eiro vērtībā

LETA, 03.11.2020
Thumbnail image for Valdība uzdevusi VAMOIC veikt 250 000 sejas masku un 598 025 pāru cimdu iegādi aptuveni pusmiljona eiro vērtībā

Valdība aizvadītajā nedēļā uzdevusi Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centram (VAMOIC) veikt 250 000 sejas masku un 598 025 pāru cimdu iegādi aptuveni pusmiljona eiro vērtībā.

→ Lasīt visu

Slimnīcām individuālie aizsarglīdzekļi ir pietiekami, bet atsevišķās pozīcijās rezerves ir ievērojami mazākas

LETA, 30.10.2020
Thumbnail image for Slimnīcām individuālie aizsarglīdzekļi ir pietiekami, bet atsevišķās pozīcijās rezerves ir ievērojami mazākas

Patlaban individuālie aizsarglīdzekļi (IAL) slimnīcās pietiek, turklāt slimnīcās arī ir rezerves, bet ir atsevišķas pozīcijas, kur rezerve ir ievērojami mazāka, preses konferencē paziņoja Veselības ministrijas valsts sekretāre un Valsts operatīvās medicīniskā komisijas priekšsēdētāja Daina Mūrmane-Umbraško.

→ Lasīt visu