Iepirkumi, ES fondi

Vitenbergs: Inovācijas kapacitātes paaugstināšana ir vitāli svarīga Latvijas ekonomikas turpmākajai izaugsmei

Finanšu Ministrija, 10.06.2021
Thumbnail image for Vitenbergs: Inovācijas kapacitātes paaugstināšana ir vitāli svarīga Latvijas ekonomikas turpmākajai izaugsmei

Stratēģija Latvijai Covid-19 krīzes radīto seku mazināšanai paredz pasākumus mūsu valsts ekonomiskās aktivitātes atjaunošanai trīs posmos.

→ Lasīt visu

Tiks izsludināta papildu atlase atbalsta sniegšanai MVU finansējuma piesaistei kapitāla tirgos

Ekonomikas ministrija, 02.06.2021
Thumbnail image for Tiks izsludināta papildu atlase atbalsta sniegšanai MVU finansējuma piesaistei kapitāla tirgos

Apstiprinot grozījumus ES fondu atbalsta programmā uzņēmējiem finansējuma piesaistei kapitāla tirgos “Atbalsts mazo, vidējo komersantu finansējuma piesaistei kapitāla tirgos”, Ministru kabinets š.g. 1. jūnija sēdē lēma pagarināt programmas darbības termiņu un izsludināt jaunu atlasi atbalsta saņemšanai.

→ Lasīt visu

Turpinās skatīt pieprasījumu par Covid-19 individuālo aizsardzības līdzekļu iepirkumu

LETA, 26.05.2021
Thumbnail image for Turpinās skatīt pieprasījumu par Covid-19 individuālo aizsardzības līdzekļu iepirkumu

Saeimas atbildīgā komisija šodien turpinās skatīt deputāta Ivara Zariņa (S) un citu “Saskaņas” deputātu iesniegto pieprasījumu saistībā ar individuālo aizsardzības līdzekļu iegādi Covid-19 pandēmijas laikā.

→ Lasīt visu

IUB pārbaudīs iepirkumus saistībā ar Jēkabpils domnieka Gavrilova uzņēmumu

LETA, 17.05.2021
Thumbnail image for IUB pārbaudīs iepirkumus saistībā ar Jēkabpils domnieka Gavrilova uzņēmumu

Iepirkumu uzraudzības birojs veiks pārbaudi saistībā ar plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju par iepirkumiem, kuros piedalījies Jēkabpils domes deputāta Andreja Gavrilova būvniecības uzņēmums “Erbauer Group”.

→ Lasīt visu

Paplašināts atbalsts komersantu nodarbināto apmācībām

Ekonomikas ministrija, 14.05.2021
Thumbnail image for Paplašināts atbalsts komersantu nodarbināto apmācībām

Covid-19 pandēmijas ierobežošanas pasākumi un ar to saistītā ekonomikas straujā transformācija ir apliecinājusi uzņēmumu akūto nepieciešamību pēc straujas pielāgošanās tirgum un ieguldījumiem cilvēkresursos.

→ Lasīt visu

Piešķir vairāk nekā 9 miljonus eiro Covid-19 uzliesmojuma un seku novēršanai

Veselības ministrija, 19.03.2021
Thumbnail image for Piešķir vairāk nekā 9 miljonus eiro Covid-19 uzliesmojuma un seku novēršanai

Valdība vakar, 18. martā, piešķīra vairāk nekā 9,2 miljonus eiro, lai segtu izdevumus saistībā ar Covid-19 uzliesmojuma un tā seku novēršanu aizvadītā gada nogalē. Līdzekļi paredzēti norēķiniem par laboratorisko izmeklējumu organizēšanu un veikšanu un epidemioloģiskās drošības nodrošināšanai ambulatoro un stacionāro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas laikā.

→ Lasīt visu

ES fondu projektu īstenotājus aicina pieteikt projektus konkursā “RegioStars Awards”

ES fondi, 09.03.2021
Thumbnail image for ES fondu projektu īstenotājus aicina pieteikt projektus konkursā “RegioStars Awards”

Šogad jau četrpadsmito reizi norisināsies Eiropas Komisijas (EK) rīkotais konkurss “RegioStars Awards” Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenotājiem. Arī projektu īstenotāji no Latvijas aicināti konkursam iesniegt inovatīvus un iedvesmojošus ar ES līdzfinansējumu īstenotos Kohēzijas politikas projektus, ar kuriem projektu īstenotāji lepojas un ir gatavi dalīties pieredzē.

→ Lasīt visu

No 5. marta grants apgrozāmajiem līdzekļiem būs pieejams būtiski plašākam komersantu lokam

Ekonomikas ministrija, 05.03.2021
Thumbnail image for No 5. marta grants apgrozāmajiem līdzekļiem būs pieejams būtiski plašākam komersantu lokam

Ekonomikas ministrija ir saņēmusi Eiropas Komisijas saskaņojumu par š.g. sākumā (28. janvārī, 4. februārī un 18. februārī) valdības apstiprinātajiem grozījumiem atbalsta programmā granta (dāvinājuma) saņemšanai apgrozāmajiem līdzekļiem Covid-19 skartajiem uzņēmumiem.

→ Lasīt visu

FM aicina piedalīties diskusijās par ES fondu un Atveseļošanas un noturības mehānisma ietvaros plānotajiem ieguldījumiem

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA), 03.03.2021
Thumbnail image for FM aicina piedalīties diskusijās par ES fondu un Atveseļošanas un noturības mehānisma ietvaros plānotajiem ieguldījumiem

Trīs dienas – 8., 10. un 12. martā, attālināti notiks Finanšu ministrijas (FM) rīkotas atkārtotas tematiskās diskusijas, lai ar sociālajiem un sadarbības partneriem pārrunātu Eiropas Savienības (ES) fondu un Atveseļošanas un noturības mehānisma (ANM) ietvaros plānotos ieguldījumus klimata un transporta, digitalizācijas, ekonomikas attīstības, veselības, nevienlīdzības mazināšanas un likuma varas jomās no 2021. līdz 2027. gadam.

→ Lasīt visu

Sagatavotas vispārīgas vadlīnijas “zemsliekšņa iepirkumiem”

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa, 25.02.2021
Thumbnail image for Sagatavotas vispārīgas vadlīnijas “zemsliekšņa iepirkumiem”

Trešdien, 24.februārī, Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejā deputāti apsprieda vadlīnijas normatīvajam regulējumam publisku piegādes, pakalpojumu vai būvdarbu iepirkumiem, ja paredzamā līgumcena ir zemāka par Publisko iepirkumu likuma piemērošanas sliekšņiem.

→ Lasīt visu