Kategorijas
Biroja un skaitļošanas tehnika Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas Pārvaldes, aizsardzības un sociālā nodrošinājuma pakalpojumi Tehnoloģijas un iekārtas Valsts pārvalde un pašvaldības

Valdībā skatīs priekšlikumu par papildu datoru iepirkšanu VM

17.nov. skatīs priekšlikumu, kas paredz, ka attālinātā darba sekmīgai nodrošināšanai Veselības ministrija (VM) par 122 458 eiro iepirks datorus, liecina ministrijas uz šodienas valdības sēdi sagatavotā informācija.

17.nov. skatīs priekšlikumu, kas paredz, ka attālinātā darba sekmīgai nodrošināšanai Veselības ministrija (VM) par 122 458 eiro iepirks datorus, liecina ministrijas uz šodienas valdības sēdi sagatavotā informācija.
Portatīvo datoru iegādei plānots atvēlēt 79 200 eiro, bet sacionāro datoru iegādei – 43 258 eiro.
Ministrija skaidro, ka datoru nomaiņas rezultātā, VM darbiniekiem tiks nodrošināta attālināta darba iespējas un iespēja piedalīties attālinātajās sanāksmēs Covid-19 pandēmijas periodā.
Pēc VM paustā, ministrijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju iekārtu bāze nav atbilstoša, jo ierobežota finansējuma dēļ nav pienācīgi atjaunota kopš 2015.gada, kas negatīvi ietekmē VM darbību Covid-19 pandēmijas periodā, kad ministrijai jānodrošina attālināta darba iespējas un jāveic informācijas droša un operatīva apmaiņa VM resora ietvaros.
Lai nodrošinātu VM pamatfunkciju izpildes nepārtrauktību Covid-19 pandēmijas laikā, VM ir jāspēj nodrošināt attālinātā darba iespējas, kas nav iespējams bez atbilstoša informācijas un komunikācijas tehnoloģiju materiāltehniskā nodrošinājuma, uzsver VM.
Datoru iepirkumu plānots veikt Elektronisko iepirkumu sistēmas e-pasūtījumu sistēmā.
VM lūdz valdības atļauju šim mērķim izmantot ministrijas budžeta apakšprogrammā “Veselības aprūpes finansējuma administrēšana un ekonomiskā novērtēšana” neizlietoto finansējumu.
Programmā izveidojusies līdzekļu ekonomija 553 108 eiro apmērā sakarā ar to, ka iepirkums “Nacionālā veselības dienesta valsts informāciju sistēmu uzturēšana izmaiņu analīze un realizācija, 12 mēnešu garantijas nodrošināšana” vēl atrodas izvērtēšanas procesā. Iepirkumā piedalās pieci pretendenti, kuru piedāvājumu izskatīšana ir darbietilpīgs process, norāda VM.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *