VNĪ izsludina iepirkumu KNAB mājvietas Citadeles ielā 1 fasādes atjaunošanai

Valsts nekustamie īpašumi VAS, 20/07/2020

Post image for VNĪ izsludina iepirkumu KNAB mājvietas Citadeles ielā 1 fasādes atjaunošanai

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) izsludina atklātu konkursu Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) mājvietas Rīgā, Citadeles ielā 1 fasādes atjaunošanai, kas ir loģisks turpinājums VNĪ iepriekš veiktajiem darbiem nama iekštelpu pielāgošanai Latvijai stratēģiski nozīmīgās institūcijas pienākumu veikšanai. Līdz ar šogad veicamo nama ārējās fasādes sakārtošanu tiks pilnībā atjaunots arī ēkas ārējais veidols, priecējot tajā strādājošos, Rīgas pilsētas iedzīvotājus un viesus, informē VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griskevičs.

Būvprojektā paredzēts darbu izpildes ilgums līdz četriem mēnešiem. Daļai darbu izpildes būs nepieciešams piegādātājs ar industriālās drošības sertifikātu un atbilstošu personālu. Vairāk informācijas un pieteikšanās iepirkumam šeit: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/41913.

Ēka Citadeles ielā 1, Rīgā kļuva par KNAB mājvietu 2018.gada pavasarī pēc VNĪ vadībā veiktās ēkas pārbūves. KNAB ieguva aptuveni par trešdaļu plašākas, organizācijas specifiskajām vajadzībām pielāgotas telpas (2503 kvadrātmetru vietā 3756) ar ievērojami plašākām un ērtākām pārrunu telpām. Tas bija viens no organizatoriski sarežģītākajiem VNĪ īstenotajiem telpu pielāgošanas projektiem, jo bija jāizpilda paaugstinātas drošības prasības. Iepriekšējo būvdarbu gaitā tika veikta pilnīga jumta seguma nomaiņa, visu ēkas inženierkomunikāciju tīklu pārbūve, mūsdienīga energoefektīva apgaismojuma un stiklotās iekšpagalma fasādes ierīkošana, telpu pārplānošana atbilstoši biroja vajadzībām, nesošo konstrukciju pastiprināšana atbilstoši plānojumam, kā arī apdares un citi darbi. Biroja telpu pielāgošana KNAB vajadzībām Rīgas vēsturiskā centra teritorijā izvietotajā 1875.gadā celtajā ēkā notika laika posmā no 2015. – 2018.gadam. Iepriekš ēka bijusi mājvieta VID Rīgas muitas reģionālajai iestādei.

VNĪ šobrīd īsteno 118 infrastruktūras attīstības projektus apmēram 180 miljonu eiro apmērā un strādā pie 25 jaunām projektu idejām. Uzņēmums Korporatīvās atbildības un ilgtspējas institūta “Ilgtspējas indeksa” vērtējumā saņēmis augsto zelta godalgu un speciālbalvu par straujāko izaugsmi, kā arī iekļauts VID “Baltā saraksta” zelta līmenī. Uzņēmums dibināts 1996.gadā, tā 100% akcionārs ir Latvijas Republikas Finanšu ministrija.

Informāciju sagatavoja VAS “Valsts nekustamie īpašumi”, Korporatīvās komunikācijas daļa.

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: