Transports

Rail Baltica: 2021.gada galvenās projekta iepirkumu prioritātes būs sagatavoties liela mēroga būvdarbiem

RB Rail AS, 01.04.2021
Thumbnail image for Rail Baltica: 2021.gada galvenās projekta iepirkumu prioritātes būs sagatavoties liela mēroga būvdarbiem

Vairāk nekā 1300 dzelzceļa un citu nozaru profesionāļi no 34 Baltijas un Eiropas valstīm, tostarp Vācijas, Itālijas, Somijas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Francijas un citām piedalījās Rail Baltica organizētajā iepirkumu tiešsaistes seminārā, kas norisinājās 30.martā.

→ Lasīt visu

Tiešsaistes seminārā iepazīstinās ar “Rail Baltica” kopējā projekta iepirkumu plānu

RB Rail AS, 26.03.2021
Thumbnail image for Tiešsaistes seminārā iepazīstinās ar “Rail Baltica” kopējā projekta iepirkumu plānu

RB Rail AS 30. martā plkst. 14:00 pēc Latvijas laika rīkos tiešsaistes semināru “RB Rail AS iepirkumu plāns 2021. gadam”, kurā Rail Baltica kopējā projekta komanda informēs par svarīgākajiem iepirkumiem, ieskaitot projekta ieviesēju iepirkumiem, un to laika grafiku.

→ Lasīt visu

Plāno likumā ierakstīt prasību sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem iepirkt noteiktu skaitu “tīru” transportlīdzekļu

LETA, 24.03.2021
Thumbnail image for Plāno likumā ierakstīt prasību sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem iepirkt noteiktu skaitu “tīru” transportlīdzekļu

Sabiedrisko pakalpojumu sniedzējam katrā autotransporta līdzekļu iepirkumā un noteiktos pakalpojumu līgumos būs jānodrošina noteikts procents “tīru” transportlīdzekļu, piemēram, transporta līdzekļu ar ierobežotu oglekļa dioksīda emisiju apjomu.

→ Lasīt visu

ES fondu projektu īstenotājus aicina pieteikt projektus konkursā “RegioStars Awards”

ES fondi, 09.03.2021
Thumbnail image for ES fondu projektu īstenotājus aicina pieteikt projektus konkursā “RegioStars Awards”

Šogad jau četrpadsmito reizi norisināsies Eiropas Komisijas (EK) rīkotais konkurss “RegioStars Awards” Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenotājiem. Arī projektu īstenotāji no Latvijas aicināti konkursam iesniegt inovatīvus un iedvesmojošus ar ES līdzfinansējumu īstenotos Kohēzijas politikas projektus, ar kuriem projektu īstenotāji lepojas un ir gatavi dalīties pieredzē.

→ Lasīt visu

IUB aizliedz Rīgas domei slēgt līgumu par Austrumu maģistrāles pirmās kārtas būvdarbu uzraudzību

LETA, 24.02.2021
Thumbnail image for IUB aizliedz Rīgas domei slēgt līgumu par Austrumu maģistrāles pirmās kārtas būvdarbu uzraudzību

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) aizliedzis Rīgas domes Satiksmes departamentam slēgt līgumu par Austrumu maģistrāles posma no Ieriķu līdz Vietalvas ielām pirmās kārtas būvdarbu uzraudzību.

→ Lasīt visu

LAD veido Tehnikas cenu katalogu iepirkuma procedūras atvieglošanai

LETA, 04.02.2021
Thumbnail image for LAD veido Tehnikas cenu katalogu iepirkuma procedūras atvieglošanai

Lauku atbalsta dienests (LAD), sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, Zemkopības ministriju un Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociāciju, veido Tehnikas cenu katalogu, lai atvieglotu iepirkuma procedūras lauksaimniekiem, aģentūru LETA informēja dienestā.

→ Lasīt visu

IUB atļauj slēgt līgumu par “Rail Baltica” stacijas, estakādes un dzelzceļa būvniecību lidostā “Rīga”

LETA, 03.02.2021
Thumbnail image for IUB atļauj slēgt līgumu par “Rail Baltica” stacijas, estakādes un dzelzceļa būvniecību lidostā “Rīga”

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) lēmis atļaut SIA “Eiropas dzelzceļa līnijas” slēgt līgumu ar personu apvienību “B.S.L. Infra” par “Rail Baltica” stacijas, estakādes un dzelzceļa būvniecību lidostā “Rīga”, liecina IUB lēmums.

→ Lasīt visu

Atveseļošanas un noturības mehānisma līdzekļus izmantos sabiedriskā transporta attīstībai Rīgas metropoles areālā

Satiksmes ministrija, 03.02.2021
Thumbnail image for Atveseļošanas un noturības mehānisma līdzekļus izmantos sabiedriskā transporta attīstībai Rīgas metropoles areālā

Rīgas un Pierīgas sabiedriskā transporta sistēmas reformai paredzēts piesaistīt Eiropas Atveseļošanas un noturības mehānisma finansējumu 295 miljonu eiro apmērā.

→ Lasīt visu

Jauniegādāto elektrovilcienu apkopi līdz jaunā vilcienu apkopes centra izveidei nodrošinās “Pasažieru vilciens”

LETA, 28.01.2021
Thumbnail image for Jauniegādāto elektrovilcienu apkopi līdz jaunā vilcienu apkopes centra izveidei nodrošinās “Pasažieru vilciens”

Jauniegādāto elektrovilcienu apkopi līdz jaunā vilcienu apkopes centra izveidei nodrošinās AS “Pasažieru vilciens” esošajās depo ēkās, tās pielāgojot nepieciešamajiem apkopes tehnoloģiskajiem procesiem, aģentūrai LETA pavēstīja Satiksmes ministrijā (SM).

→ Lasīt visu

CFLA izsludina atlasi par ES fondu finansējumu elektrovilcienu iegādei

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA), 27.01.2021
Thumbnail image for CFLA izsludina atlasi par ES fondu finansējumu elektrovilcienu iegādei

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir nosūtījusi uzaicinājumu AS “Pasažieru vilciens” sagatavot projekta iesniegumu Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņemšanai. Elektrovilcienu iegādei paredzēts ES fondu līdzfinansējums 114,2 miljonu eiro apmērā.

→ Lasīt visu