Transports

“Latvijas dzelzceļš” drīzumā izsludinās atkārtotu konkursu par pasažieru infrastruktūras projektēšanu

LETA, 17.02.2020
Thumbnail image for “Latvijas dzelzceļš” drīzumā izsludinās atkārtotu konkursu par pasažieru infrastruktūras projektēšanu

VAS “Latvijas dzelzceļš” pārtraucis iepirkuma konkursu par dzelzceļa pasažieru infrastruktūras projektēšanu un drīzumā izsludinās jaunu pēc modernizējamo infrastruktūras objektu precizēšanas, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma pārstāve Ella Pētermane.

→ Lasīt visu

“Latvijas gaisa satiksmes” pārtraukusi iepirkumu par jaunā gaisa satiksmes vadības torņa būvniecību

LETA, 14.02.2020
Thumbnail image for “Latvijas gaisa satiksmes” pārtraukusi iepirkumu par jaunā gaisa satiksmes vadības torņa būvniecību

VAS “Latvijas gaisa satiksme” pārtraukusi iepirkumu par esošās ēkas pārbūvi ar jauna gaisa satiksmes vadības torņa kompleksa piebūvi, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.

→ Lasīt visu

SM atkārtoti izsludina iepirkumu par ceļu satiksmes drošības plāna ietekmes izvērtējumu

LETA, 11.02.2020
Thumbnail image for SM atkārtoti izsludina iepirkumu par ceļu satiksmes drošības plāna ietekmes izvērtējumu

Satiksmes ministrija atkārtoti izsludinājusi iepirkumu par ceļu satiksmes drošības plāna 2017.-2020.gadam ietekmes izvērtējumu, aģentūru LETA Satiksmes ministrijas Komunikācijas daļā.

→ Lasīt visu

“Rail Baltica” būvprojektu izvērtēšana Lietuvā un Igaunijā kopā varētu izmaksāt 3,439 miljonus eiro

LETA, 10.02.2020
Thumbnail image for “Rail Baltica” būvprojektu izvērtēšana Lietuvā un Igaunijā kopā varētu izmaksāt 3,439 miljonus eiro

Baltijas valstu kopuzņēmums AS “RB Rail”, kas izveidots dzelzceļa projekta “Rail Baltica” īstenošanai, par kopā 3,439 miljoniem eiro veiks “Rail Baltica” būvprojektu izvērtēšanu un būvekspertīzi Lietuvā un Igaunijā, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

→ Lasīt visu

KNAB pametusi viena no svarīgākajām “Rīgas satiksme” iepirkumu lietas izmeklētājām

LETA, 05.02.2020
Thumbnail image for KNAB pametusi viena no svarīgākajām “Rīgas satiksme” iepirkumu lietas izmeklētājām

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB) pametusi viena no pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” iepirkumu lietas svarīgākajām izmeklētājām, šodien žurnālistiem apliecināja KNAB priekšnieks Jēkabs Straume.

→ Lasīt visu

Starptautiski atzīti būvniecības uzņēmumi pretendē uz Rail Baltica stacijas un saistītās infrastruktūras starptautiskajā lidostā Rīga būvniecību

LETA, 05.02.2020
Thumbnail image for Starptautiski atzīti būvniecības uzņēmumi pretendē uz Rail Baltica stacijas un saistītās infrastruktūras starptautiskajā lidostā Rīga būvniecību

Rail Baltica stacijas un saistītās infrastruktūras starptautiskajā lidostā “Rīga” būvniecībai nodrošināta spraiga starptautiska mēroga konkurence. Projekta īstenotāja Latvijā – SIA Eiropas Dzelzceļa līnijas izsludinātajā starptautiskajā konkursā saņemti 11 kandidātu pieteikumi.

→ Lasīt visu

Turpinās vērienīgie darbi Rail Baltica īstenošanai

Daina Vārpiņa, 11.09.2019
Thumbnail image for Turpinās vērienīgie darbi Rail Baltica īstenošanai

Šā gada beigās noslēgsies Rail Baltica stacijas un infrastruktūras izveides starptautiskajā lidostā “Rīga” projektēšana un būs jāizsludina šī projekta būvniecības iepirkums. Tikmēr šovasar noslēgti divi būvprojektēšanas līgumi, SIA “Eiropas dzelzceļa līnijas” izsludinājusi iepirkumu par Rail Baltica kravu pārkraušanas termināļa Salaspilī būvniecības ieceri un precizējošas ietekmes uz vidi novērtējumu, kā arī aizvien aktuāla ir nekustamo īpašumu atsavināšana projekta vajadzībām.

→ Lasīt visu

Ministrs Linkaits: iepirkumi ir jāveic godīgi, caurskatāmi un efektīvi

SANDRIS GUNVALDIS, 11.09.2019
Thumbnail image for Ministrs Linkaits: iepirkumi ir jāveic godīgi, caurskatāmi un efektīvi

Satiksmes ministrijas kapitālsabiedrības ir pasūtītāji Latvijā vislielākajiem iepirkumiem. Satiksmes ministrs TĀLIS LINKAITS intervijā žurnālam “Iepirkumi” stāsta par veikumu iepirkumu sakārtošanā satiksmes nozarē, iepazīstina ar svarīgāko savas pārstāvētās nozares iepirkumos, kā arī skaidro savu redzējumu iepirkumu vides uzlabošanai Latvijā.

→ Lasīt visu

Ziņas

iepirkumi, 05.06.2019

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir pieņēmusi lēmumu izbeigt līgumu ar uzņēmumu Rīgas Satiksme (RS) par Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansētā Skanstes tramvaja projekta īstenošanu.

→ Lasīt visu

Haoss Rīgas satiksmē uzņem apgriezienus

DZINTRA ŠVARCBAHA, 03.04.2019
Thumbnail image for Haoss Rīgas satiksmē uzņem apgriezienus

Žurnāls “Iepirkumi” jau vairākkārt ir rakstījis par dažādām problēmām ar Rīgas Pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” (RS) saistītajiem iepirkumiem. Pērn gada izskaņā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) apcietināja sešas personas (tostarp 5 RS amatpersonas) un sāka kriminālprocesu saistībā ar trim RS iepirkumiem, kas saistīti ar transportlīdzekļu iegādi. Kopš februārī aprakstījām ar RS saistītos notikumus, uzņēmumā nomainījusies valde – līdzšinējais pagaidu valdes priekšsēdētājs Anrijs Matīss atkāpās no amata, argumentējot, ka nejūtot Rīgas domes kā galvenā uzņēmuma akcionāra atbalstu. Pagaidu vadītāja amatā šobrīd iecelts RS valdes loceklis Ernests Saulītis. Rīgas dome spītīgi norobežojas no atbildības par Rīgas satiksmē notiekošo, bet RS meklē arvien jaunus vainīgos, kam uzvelt atbildības nastu.

→ Lasīt visu