Transports

“RB Rail” konkursos saredz iespēju piegādātājiem nodrošināt biznesa nepārtrauktību

LETA, 28.07.2021
Thumbnail image for “RB Rail” konkursos saredz iespēju piegādātājiem nodrošināt biznesa nepārtrauktību

Dzelzceļa projekta “Rail Baltica” Baltijas valstu kopuzņēmuma AS “RB Rail” izsludinātie konkursi ir iespēja piegādātājiem nodrošināt biznesa nepārtrauktību, kas pašreizējos neskaidrajos ekonomiskajos apstākļos ir svarīgi.

→ Lasīt visu

Valdība dod zaļo gaismu VP autotransporta iepirkumu procedūras uzsākšanai

Iekšlietu ministrija, 07.07.2021
Thumbnail image for Valdība dod zaļo gaismu VP autotransporta iepirkumu procedūras uzsākšanai

Otrdien, 6.jūlijā, Ministru kabinets izskatīja Iekšlietu ministrijas ziņojumu “Par Valsts policijas funkciju nodrošināšanai nepieciešamo transportlīdzekļu nomu 2022.gadam un turpmākajiem gadiem“, kas paredz atļaut Iekšlietu ministrijai šogad veikt iepirkuma procedūru par Valsts policijas (VP) funkciju nodrošināšanai nepieciešamo transportlīdzekļu nomu 2022. – 2027.gadam, ievērojot, ka beidzas iepriekš noslēgtajos līgumos paredzētais transportlīdzekļu nomas termiņš.

→ Lasīt visu

Par 139 000 eiro plānots uzlabot Autotransporta direkcijas pārziņā esošās informācijas sistēmas

LETA, 06.05.2021
Thumbnail image for Par 139 000 eiro plānots uzlabot Autotransporta direkcijas pārziņā esošās informācijas sistēmas

Autotransporta direkcija par 139 000 eiro plāno uzlabot savā pārziņā esošās informācijas sistēmas, liecina informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS).

→ Lasīt visu

Rail Baltica: 2021.gada galvenās projekta iepirkumu prioritātes būs sagatavoties liela mēroga būvdarbiem

RB Rail AS, 01.04.2021
Thumbnail image for Rail Baltica: 2021.gada galvenās projekta iepirkumu prioritātes būs sagatavoties liela mēroga būvdarbiem

Vairāk nekā 1300 dzelzceļa un citu nozaru profesionāļi no 34 Baltijas un Eiropas valstīm, tostarp Vācijas, Itālijas, Somijas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Francijas un citām piedalījās Rail Baltica organizētajā iepirkumu tiešsaistes seminārā, kas norisinājās 30.martā.

→ Lasīt visu

Tiešsaistes seminārā iepazīstinās ar “Rail Baltica” kopējā projekta iepirkumu plānu

RB Rail AS, 26.03.2021
Thumbnail image for Tiešsaistes seminārā iepazīstinās ar “Rail Baltica” kopējā projekta iepirkumu plānu

RB Rail AS 30. martā plkst. 14:00 pēc Latvijas laika rīkos tiešsaistes semināru “RB Rail AS iepirkumu plāns 2021. gadam”, kurā Rail Baltica kopējā projekta komanda informēs par svarīgākajiem iepirkumiem, ieskaitot projekta ieviesēju iepirkumiem, un to laika grafiku.

→ Lasīt visu

Plāno likumā ierakstīt prasību sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem iepirkt noteiktu skaitu “tīru” transportlīdzekļu

LETA, 24.03.2021
Thumbnail image for Plāno likumā ierakstīt prasību sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem iepirkt noteiktu skaitu “tīru” transportlīdzekļu

Sabiedrisko pakalpojumu sniedzējam katrā autotransporta līdzekļu iepirkumā un noteiktos pakalpojumu līgumos būs jānodrošina noteikts procents “tīru” transportlīdzekļu, piemēram, transporta līdzekļu ar ierobežotu oglekļa dioksīda emisiju apjomu.

→ Lasīt visu

ES fondu projektu īstenotājus aicina pieteikt projektus konkursā “RegioStars Awards”

ES fondi, 09.03.2021
Thumbnail image for ES fondu projektu īstenotājus aicina pieteikt projektus konkursā “RegioStars Awards”

Šogad jau četrpadsmito reizi norisināsies Eiropas Komisijas (EK) rīkotais konkurss “RegioStars Awards” Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenotājiem. Arī projektu īstenotāji no Latvijas aicināti konkursam iesniegt inovatīvus un iedvesmojošus ar ES līdzfinansējumu īstenotos Kohēzijas politikas projektus, ar kuriem projektu īstenotāji lepojas un ir gatavi dalīties pieredzē.

→ Lasīt visu

IUB aizliedz Rīgas domei slēgt līgumu par Austrumu maģistrāles pirmās kārtas būvdarbu uzraudzību

LETA, 24.02.2021
Thumbnail image for IUB aizliedz Rīgas domei slēgt līgumu par Austrumu maģistrāles pirmās kārtas būvdarbu uzraudzību

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) aizliedzis Rīgas domes Satiksmes departamentam slēgt līgumu par Austrumu maģistrāles posma no Ieriķu līdz Vietalvas ielām pirmās kārtas būvdarbu uzraudzību.

→ Lasīt visu

LAD veido Tehnikas cenu katalogu iepirkuma procedūras atvieglošanai

LETA, 04.02.2021
Thumbnail image for LAD veido Tehnikas cenu katalogu iepirkuma procedūras atvieglošanai

Lauku atbalsta dienests (LAD), sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, Zemkopības ministriju un Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociāciju, veido Tehnikas cenu katalogu, lai atvieglotu iepirkuma procedūras lauksaimniekiem, aģentūru LETA informēja dienestā.

→ Lasīt visu

IUB atļauj slēgt līgumu par “Rail Baltica” stacijas, estakādes un dzelzceļa būvniecību lidostā “Rīga”

LETA, 03.02.2021
Thumbnail image for IUB atļauj slēgt līgumu par “Rail Baltica” stacijas, estakādes un dzelzceļa būvniecību lidostā “Rīga”

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) lēmis atļaut SIA “Eiropas dzelzceļa līnijas” slēgt līgumu ar personu apvienību “B.S.L. Infra” par “Rail Baltica” stacijas, estakādes un dzelzceļa būvniecību lidostā “Rīga”, liecina IUB lēmums.

→ Lasīt visu