Transports

IUB pieprasījusi Spānijas “Cointer” un LVC paskaidrojumu par pretendenta maiņu Ķekavas apvedceļa projekta iepirkumā

Iepirkumu Uzraudzības Birojs, 24.09.2020
Thumbnail image for IUB pieprasījusi Spānijas “Cointer” un LVC paskaidrojumu par pretendenta maiņu Ķekavas apvedceļa projekta iepirkumā

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) pieprasījusi Spānijas uzņēmumam “Cointer Concesiones” (“Cointer”) un VAS “Latvijas valsts ceļi” līdz 30.septembrim iesniegt paskaidrojumu par pretendenta maiņu Ķekavas apvedceļa projekta iepirkumā, liecina IUB Iesniegumu izskatīšanas komisijas starplēmums.

→ Lasīt visu

Autotransporta direkcija: Atkārtotajā reģionālo pārvadājumu konkursā pretendenti iesnieguši būtiski zemākus cenu piedāvājumus

LETA, 24.09.2020
Thumbnail image for Autotransporta direkcija: Atkārtotajā reģionālo pārvadājumu konkursā pretendenti iesnieguši būtiski zemākus cenu piedāvājumus

Atkārtotajā reģionālo pārvadājumu konkursā uz četrām lotēm jeb maršruta tīkla daļām, kurās iepriekš uzvarētājs netika izraudzīts, iesniegto piedāvājumu cenas ir būtiski zemākas nekā sākotnējā konkursā, aģentūrai LETA pastāstīja Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš.

→ Lasīt visu

“Latvijas dzelzceļa” konkursā par staciju modernizāciju var pieteikties līdz novembra sākumam

LETA, 21.09.2020
Thumbnail image for “Latvijas dzelzceļa” konkursā par staciju modernizāciju var pieteikties līdz novembra sākumam

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) konkursā par staciju modernizāciju pieteikumi iesniedzami līdz 4.novembrim, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB).

→ Lasīt visu

Par VSIA Autotransporta direkcija iepirkumu

Iepirkumu Uzraudzības Birojs, 16.09.2020
Thumbnail image for Par VSIA Autotransporta direkcija iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB), izskatot astoņu pārvadātāju iesniegumus par VSIA “Autotransporta direkcija” rīkoto atklāto konkursu “Par tiesību piešķiršanu sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanai ar autobusiem reģionālās nozīmes maršrutu tīklā” (id.Nr. AD 2019/7), 2020.gada 15.septembrī ir pieņēmis lēmumu, atzīstot par pamatotiem vairākus iebildumus par pasūtītāja piedāvājumu vērtēšanas procesā pieļautajiem pārkāpumiem, kā rezultātā aizliedza slēgt iepirkuma līgumus septiņās konkursa lotēs un vienā konkursa lotē atcēla lēmumu par konkursa izbeigšanu bez rezultātiem, uzdodot šajās lotēs veikt atkārtotu piedāvājumu vērtēšanu, savukārt trijās konkursa lotēs atstāja spēkā pasūtītāja pieņemto lēmumu par konkursa izbeigšanu bez rezultātiem.

→ Lasīt visu

Latvija piedāvā risinājumu koncentrēt un paātrināt Rail Baltica projekta īstenošanu

Satiksmes ministrija, 09.09.2020
Thumbnail image for Latvija piedāvā risinājumu koncentrēt un paātrināt Rail Baltica projekta īstenošanu

Latvijas valdība ir atbalstījusi Satiksmes ministrijas ieceri koncentrēt Rail Baltica projekta ieviešanas funkcijas trīs Baltijas valstu kopuzņēmumā “RB Rail”. Tādējādi tiks nodrošināta ātrāka, kvalitatīvāka un izmaksu ziņā efektīvāka projekta ieviešana Latvijā.

→ Lasīt visu

Izsludināts konkurss “Rail Baltica” infrastruktūras apkopes punktu izveidei Skultē un Iecavā

LETA, 01.09.2020
Thumbnail image for Izsludināts konkurss “Rail Baltica” infrastruktūras apkopes punktu izveidei Skultē un Iecavā

Dzelzceļa projekta “Rail Baltica” ieviesējs Latvijā SIA “Eiropas dzelzceļa līnijas” izsludinājis konkursu būvprojektu izstrādei un autoruzraudzībai infrastruktūras apkopes punktiem Skultē un Iecavā, aģentūru LETA informēja “Eiropas dzelzceļa līniju” pārstāve Rita Voronkova.

→ Lasīt visu

IUB šonedēļ izskatīs sūdzības Autotransporta direkcijas atkārtotajā konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu

LETA, 01.09.2020
Thumbnail image for IUB šonedēļ izskatīs sūdzības Autotransporta direkcijas atkārtotajā konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) ceturtdien, 3.septembrī, izskatīs AS “Cata” un SIA “VTU Valmiera” iesniegtās sūdzības Autotransporta direkcijas konkursā par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu četrās reģionālā maršruta tīkla daļās jeb lotēs, kurās uzvarētājs iepriekš netika izraudzīts, liecina IUB informācija.

→ Lasīt visu

Izsludināts iepirkums dzelzceļa pasažieru platformu modernizācijai un jaunu pieturvietu būvniecībai

Latvijas dzelzceļš VAS, 31.08.2020
Thumbnail image for Izsludināts iepirkums dzelzceļa pasažieru platformu modernizācijai un jaunu pieturvietu būvniecībai

Lai jau tuvāko gadu laikā nodrošinātu iedzīvotājiem modernu, drošu un ērtu dzelzceļa infrastruktūru, kas būs pielāgota arī jaunajiem pasažieru vilcieniem, VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) ir izsludinājis iepirkumu par 48 staciju un pieturas punktu projektēšanu un būvniecību.

→ Lasīt visu

Lidosta “Rīga” plāno par 4,5 miljoniem eiro uzlabot bagāžas apkalpošanas infrastruktūru

LETA, 31.08.2020
Thumbnail image for Lidosta “Rīga” plāno par 4,5 miljoniem eiro uzlabot bagāžas apkalpošanas infrastruktūru

VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” plāno par 4,5 miljoniem eiro uzlabot bagāžas apkalpošanas infrastruktūru, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

→ Lasīt visu

Ķekavas apvedceļa iepirkumā par uzvarētāju izraudzīta personu apvienība “Kekava ABT”, kurā ietilpst arī “A.C.B.” un “Binders”

LETA, 14.08.2020
Thumbnail image for Ķekavas apvedceļa iepirkumā par uzvarētāju izraudzīta personu apvienība “Kekava ABT”, kurā ietilpst arī “A.C.B.” un “Binders”

VAS “Latvijas valsts ceļi” tiesības slēgt publiskās un privātās partnerības (PPP) līgumu par Ķekavas apvedceļa projektēšanu, būvēšanu un uzturēšanu piešķīrusi personu apvienībai “Kekava ABT”, kuras sastāvā ir Luksemburgā reģistrēts investīciju fonds “Transport Infrastructure Investment Company 2 S.C.A. SICAR” (“TIIC 2 S.C.A., SICAR”), kā arī AS “A.C.B.” un SIA “Binders”, aģentūru LETA informēja “Latvijas valsts ceļu” pārstāve Anna Kononova.

→ Lasīt visu