Māksla, kultūra un atpūta

Ķekavas novads gatavojas pirmajam ideju hakatonam

Ķekavas novada pašvaldība, 06.07.2021
Thumbnail image for Ķekavas novads gatavojas pirmajam ideju hakatonam

URBACT programmas projekta “Cites4CSR” ietvaros Ķekavas novads gatavojas savam pirmajam hakatonam “Ideju skrejceļš” par zaļu un drošu mobilitāti

→ Lasīt visu

Piešķir finansējumu atbalsta programmas “KultūrELPA” turpināšanai un grāmatu iepirkumam bibliotēkām

Kultūras ministrija, 30.06.2021
Thumbnail image for Piešķir finansējumu atbalsta programmas “KultūrELPA” turpināšanai un grāmatu iepirkumam bibliotēkām

Lai mazinātu Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku ietekmi uz kultūras nozari, valdības sēdē, 29.jūnijā, atbalstīts Kultūras ministrijas (KM) pieprasījums pēc papildu finansējuma kultūras piedāvājuma sabiedrībai radīšanai un grāmatu iepirkumam bibliotēkām.

→ Lasīt visu

Atklātā konkursā izvēlēts Likteņdārza Saieta nama būvnieks

Nodibinājums "Kokneses fonds", 23.03.2021
Thumbnail image for Atklātā konkursā izvēlēts Likteņdārza Saieta nama būvnieks

Noslēdzies atklātais konkurss Likteņdārza Saieta nama būvdarbu pabeigšanai un tiesības to veikt ieguvusi SIA “Mapri būve”.

→ Lasīt visu

Atklātā konkursā izraudzīsies Likteņdārza Saieta nama būvnieku

Nodibinājums "Kokneses fonds", 30.12.2020
Thumbnail image for Atklātā konkursā izraudzīsies Likteņdārza Saieta nama būvnieku

30.decembrī izsludināts atklāts konkurss, kurā izraudzīsies būvuzņēmēju likteņdārza saieta nama būvdarbiem. Saieta nama būvniecība Likteņdārzā tika uzsākta 2016.gada nogalē, kad ēkas pamatos ievietoja simbolisku kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Konkursā izvēlētā būvnieka uzdevums būs pilnībā pabeigt ēkas būvniecību, lai to varētu nodot ekspluatācijā.

→ Lasīt visu

Izsludināts konkurss Latvijas ekspozīcijas veidošanai 59.Venēcijas mākslas biennālē

Kultūras ministrija, 22.12.2020
Thumbnail image for Izsludināts konkurss Latvijas ekspozīcijas veidošanai 59.Venēcijas mākslas biennālē

Kultūras ministrija (KM) izsludina konkursu Latvijas ekspozīcijas veidošanai pasaules prestižākajā mākslas izstādē – 59. Venēcijas mākslas biennālē, kas norisināsies no 2022. gada 23. aprīļa līdz 27. novembrim. Konkursa pretendenti aicināti piedāvāt ekspozīcijas mākslinieciskās idejas koncepciju un tās dizaina risinājumu.

→ Lasīt visu

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs veicis unikālu 300 mākslas darbu iepirkumu

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, 08.12.2020
Thumbnail image for Latvijas Nacionālais mākslas muzejs veicis unikālu 300 mākslas darbu iepirkumu

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs veicis unikālu 300 mākslas darbu iepirkumu, saņemot finansējumu 550.000,00 EUR apmērā no valsts budžeta līdzekļiem, kas novirzīti Covid-19 pandēmijas seku ietekmes mazināšanai uz kultūras nozari.

→ Lasīt visu

Tūrisma nozare ir uz bankrota robežas

Ekonomikas ministrija, 28.10.2020
Thumbnail image for Tūrisma nozare ir uz bankrota robežas

Cīnoties pret Covid-19 infekcijas izplatību un ieviešot ierobežojumus, šobrīd tūrisma nozare ir uz bankrota robežas. Nozares darbība faktiski ir apstādināta – starptautiskā pasažieru plūsma ir pārtraukta, kam ir tieša ietekme uz viesnīcu un tūrisma operatoru sektoriem, un iestājusies tūrisma nesezona, kā rezultātā būtiski samazinājusies arī iekšzemes ceļošana.

→ Lasīt visu

Mežaparka Lielās estrādes noslēdzošos pārbūves darbus par 18,5 miljoniem eiro veiks “LNK Industries”

LETA, 05.10.2020
Thumbnail image for Mežaparka Lielās estrādes noslēdzošos pārbūves darbus par 18,5 miljoniem eiro veiks “LNK Industries”

Mežaparka Lielās estrādes noslēdzošos pārbūves darbus par 18,5 miljoniem eiro veiks AS “LNK Industries”, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Baiba Kantiņa.

→ Lasīt visu

Dziesmu un deju svētku padome norāda uz nepieciešamību pēc pētījuma koru mēģinājumu un koncertu norisei Covid-19 apstākļos

LETA, 28.09.2020
Thumbnail image for Dziesmu un deju svētku padome norāda uz nepieciešamību pēc pētījuma koru mēģinājumu un koncertu norisei Covid-19 apstākļos

Dziesmu un deju svētku padome notikušajā sēdē rosinājusi valstī veikt pētījumu, kas sniegtu zinātniski pamatotas vadlīnijas koru mēģinājumu un koncertu norisei pašreizējos epidemioloģiskajos apstākļos.

→ Lasīt visu

Veic iepirkumu vasaras ziedu sezonai

Ventspils pašvaldības P/i "Komunālā pārvalde", 26.08.2020
Thumbnail image for Veic iepirkumu vasaras ziedu sezonai

Ventspils pilsētas galvenā dārzniece jau laikus strādā pie tā, lai 2021.gada un 2022.gada ziedu sezonā, visā pilsētā krāšņi ziedētu plašs ziedu sortiments pilsētas dobēs, puķu traukos un kastēs, kā arī īpašajās ziedu skulptūrās.

→ Lasīt visu