Būvniecība un nekustamais īpašums

Noslēgušies būviepirkumi iekšpagalmu labiekārtošanai

Ventspils pašvaldības P/i "Komunālā pārvalde", 15.01.2021
Thumbnail image for Noslēgušies būviepirkumi iekšpagalmu labiekārtošanai

Ventspils pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde” informē, ka sekmīgi ir noslēgušies būviepirkumi iekšpagalmu labiekārtošanai Lielajā prospektā 68, P.Stradiņa ielā 21 un Dzintaru ielā 34.

→ Lasīt visu

VNĪ un RD aicina būvniekus pieteikties iepirkumam Strēlnieku laukuma seguma atjaunošanai līdz Strēlnieku piemineklim

Valsts nekustamie īpašumi VAS, 14.01.2021
Thumbnail image for VNĪ un RD aicina būvniekus pieteikties iepirkumam Strēlnieku laukuma seguma atjaunošanai līdz Strēlnieku piemineklim

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) un Rīgas pilsētas pašvaldība aicina būvuzņēmējus pieteikties iepirkumam, lai uzsāktu seguma atjaunošanu Strēlnieku laukumā 3, Rīgā, kas atrodas līdzās topošajam Okupācijas muzeja kompleksam un memoriālam līdz Latviešu strēlnieku piemineklim, informē VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

→ Lasīt visu

VNĪ: 2020.gadā pabeigti būvdarbi 17 nozīmīgos valsts objektos

Valsts nekustamie īpašumi VAS, 07.01.2021
Thumbnail image for VNĪ: 2020.gadā pabeigti būvdarbi 17 nozīmīgos valsts objektos

Pielāgojoties pandēmijas apstākļiem, VNĪ vadībā 2020.gadā pabeigti būvdarbi septiņpadsmit nozīmīgos attīstības objektos ar kopējo budžetu 29,5 miljoni eiro. Apjomīgākais no tiem ir vēsturiskā policijas nama Aspazijas bulvārī 7, Rīgā, pielāgošana prokuratūras vajadzībām, kur vienā adresē tagad mājo 9 prokuratūras struktūrvienības, informē VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

→ Lasīt visu

VAS “Latvijas dzelzceļš” staciju un pieturas punktu modernizācijas projekta iepirkumā saņemti septiņu pretendentu piedāvājumi

Latvijas dzelzceļš VAS, 06.01.2021
Thumbnail image for VAS “Latvijas dzelzceļš” staciju un pieturas punktu modernizācijas projekta iepirkumā saņemti septiņu pretendentu piedāvājumi

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) izsludinātajā iepirkumā par 48 pasažieru staciju un pieturas punktu projektēšanu un būvniecību ir saņemti septiņi piedāvājumi. Lai darbs pie apjomīgā projekta faktiskās īstenošanas varētu sākties jau šajā gadā, patlaban sāksies saņemto dokumentu atbilstības izvērtēšana.

→ Lasīt visu

Tiesību akti, kas stājas spēkā 2021. gadā

Ekonomikas ministrija, 04.01.2021
Thumbnail image for Tiesību akti, kas stājas spēkā 2021. gadā

2021. gada 1. janvārī stājās spēkā vairāki Ekonomikas ministrijas izstrādāti tiesību akti.

Grozījumi Būvniecības likumā stājās spēkā jau 31.12.2020.

→ Lasīt visu

Atklātā konkursā izraudzīsies Likteņdārza Saieta nama būvnieku

Nodibinājums "Kokneses fonds", 30.12.2020
Thumbnail image for Atklātā konkursā izraudzīsies Likteņdārza Saieta nama būvnieku

30.decembrī izsludināts atklāts konkurss, kurā izraudzīsies būvuzņēmēju likteņdārza saieta nama būvdarbiem. Saieta nama būvniecība Likteņdārzā tika uzsākta 2016.gada nogalē, kad ēkas pamatos ievietoja simbolisku kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Konkursā izvēlētā būvnieka uzdevums būs pilnībā pabeigt ēkas būvniecību, lai to varētu nodot ekspluatācijā.

→ Lasīt visu

Būvniecības nozare ir balstījusi Latvijas ekonomiku šogad; nākamajā gadā vajadzīga konstruktīvāka sadarbība ar valsts pārvaldi

"LATVIJAS BŪVUZŅĒMĒJU PARTNERĪBA" BIEDRĪBA, 22.12.2020
Thumbnail image for Būvniecības nozare ir balstījusi Latvijas ekonomiku šogad; nākamajā gadā vajadzīga konstruktīvāka sadarbība ar valsts pārvaldi

Būvniecības nozare, kas ir septītais lielākais Latvijas tautsaimniecības sektors, šogad strādājusi pandēmijas ēnā, turpinot dod darbu nozarē desmitiem tūkstošiem strādājošo un īstenot vērienīgus dzīvojamo, komercsektora un publiskās infrastruktūras projektus.

→ Lasīt visu

VARAM pieprasa izvērtēt Ikšķiles novada Būvvaldes darbību

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, 21.12.2020
Thumbnail image for VARAM pieprasa izvērtēt Ikšķiles novada Būvvaldes darbību

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), secinot nepietiekamu būvniecības procesa tiesiskuma uzraudzību, pieprasa Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Indulim Trapiņam izvērtēt Būvvaldes darbinieku darbību, kā arī Būvvaldes vadītājas atbilstību amatam. Tāpat ministrija izteica prasību izvērtēt Ikšķiles novada Administrācijas vadītājas atbilstību ieņemtajam amatam.

→ Lasīt visu

Liepājā plāno ieguldīt ap 350 000 eiro futbola halles infrastruktūras izveidei

LETA, 17.12.2020
Thumbnail image for Liepājā plāno ieguldīt ap 350 000 eiro futbola halles infrastruktūras izveidei

Liepājā plāno ieguldīt 350 000 eiro futbola halles infrastruktūras izveidei, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

→ Lasīt visu

IUB vadītājs: Iepirkumos problemātiskākās nozares ir būvniecība, IT, apsardze, pārtika un autotransports

LETA, 07.12.2020
Thumbnail image for IUB vadītājs: Iepirkumos problemātiskākās nozares ir būvniecība, IT, apsardze, pārtika un autotransports

Iepirkumos problemātiskākās nozares joprojām ir būvniecība, informācijas tehnoloģiju (IT) joma, apsardze, pārtikas iepirkumi, autotransports, kā arī medicīnas jomas iepirkumi, intervijā aģentūrai LETA sacīja IUB vadītājs Artis Lapiņš.

→ Lasīt visu