“Latvijas maiznieks” konkursā par gatavās produkcijas noliktavas būvniecību uzvarējis “Jēkabpils PMK”

LETA, 18/02/2020

Post image for “Latvijas maiznieks” konkursā par gatavās produkcijas noliktavas būvniecību uzvarējis “Jēkabpils PMK”

Maizes ražotāja “Latvijas maiznieks” iepirkumu konkursā par gatavās produkcijas noliktavas būvniecību uzvarējis “Jēkabpils PMK”, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

SIA “Jēkabpils PMK” ir uzvarētāja starp trim pretendentiem “Latvijas maiznieks” izsludinātajā iepirkumu konkursā par gatavās produkcijas noliktavas ēkas Spaļu ielā 5, Daugavpilī projektēšanu, būvniecību un autoruzraudzību un tās līgumcena ir 1,75 miljoni eiro bez pievienotā vērtības nodokļa (PVN).

Būvdarbus plānots veikt līdz 2020.gada 30.jūnijam, piesaistot Eiropas Lauku fonda lauksaimniecības attīstībai (ELFLA) finansējumu pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē.

Kompānijas valdes loceklis Māris Daude aģentūrai LETA pagājušā gada nogalē skaidroja, ka “Latvijas maizniekam” ir dažāda veida noliktavas, gan produkcijas uzglabāšanai -18 grādu pēc Celsija temperatūrā, gan +2,+6 grādu temperatūrā, gan arī istabas temperatūrā, bet kopējie apmēri pieaug un tā rezultātā ir nepieciešamas jaunas, lielākas noliktavas.

Pēc Daudes teiktā, “Latvijas maiznieks” līdz 2020. gada vasarai plāno būvēt pilnīgi jaunas noliktavas.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Latvijas maiznieks” 2018.gadā strādāja ar 28,72 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 45% – līdz 680 649 eiro.

“Latvijas maiznieka” īpašnieks ir Igaunijas kompānija “Maral Invest”. “Latvijas maiznieka” pamatkapitāls ir 895 629,5 eiro apmērā.

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: