Elektrovilcienu iepirkuma konkurss finiša taisnē

iepirkumi, 29/08/2018

Post image for Elektrovilcienu iepirkuma konkurss finiša taisnē

A/s “Pasažieru vilciens” prognozē, ka jauno elektrovilcienu piegādātājs tiks noskaidrots š.g. 3. ceturksnī. Pēc pretendentu finanšu piedāvājumu izvērtēšanas tiks paziņots iepirkuma uzvarētājs, kam sekos līguma noslēgšana par 32 jaunu pasažieru elektrovilcienu piegādi.

Pasažieru vilciena Sabiedrisko attiecību daļas galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Līcīte teic, ka jauno elektrovilcienu iegāde ievērojami mainīs a/s “Pasažieru vilciens” iespējas pasažieru apkalpošanā un uzlabos servisa kvalitāti. Būtiskākie uzlabojumi pasažieriem salīdzinājumā ar patlaban lietošanā esošajiem vilcieniem būs viena līmeņa iekāpšana vilcienos, klimata kontrole salonos, mūsdienu prasībām atbilstošas labierīcības, ērtības pasažieriem ar īpašām vajadzībām. Vilcieni būs aprīkoti ar video un audio informēšanas iekārtām, vilcienu gaita būs vienmērīgāka, trokšņu līmenis salonos zemāks. Jaunajos vilcienos paredzēta iespēja brauciena laikā uzlādēt savas viedierīces.

Pēc jauno elektrovilcienu iegādes AS “Pasažieru vilciens” varēs ieviest intervāla grafikus visos vilcienu maršrutos, proti, noslogotākajos laikos – darba dienu rītos un vakaros – vilcieni kursēs ik pēc 15 līdz 20 minūtēm. Paredzēts, ka jaunie elektrovilcieni kursēs Aizkraukles, Tukuma, Skultes un Jelgavas virzienā.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: