Daugavpils Būvniecības tehnikuma izglītojamie gatavojas mūsdienīgam darba tirgum

Daina Vārpiņa, 05/10/2017

Post image for Daugavpils Būvniecības tehnikuma izglītojamie gatavojas mūsdienīgam darba tirgum

Konkursā “Iepirkumu gada balva” kategorijā “Gada iepirkums” apbalvotā Daugavpils Būvniecības tehnikuma direktore Ināra Ostrovska pauž gandarījumu, ka tehnikuma rīkotais atklātais konkurss par mācību iekārtu un aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu tehnikuma prioritāro profesionālās izglītības programmu nodrošināšanai guvis šādu atzinību, bet reizē darbs turpinās pie citiem lielākiem un mazākiem iepirkumiem. Tehnikuma darbības mērķis ir nodrošināt tautsaimniecības izaugsmei nepieciešamus un darba tirgū pieprasītus augstas kvalifikācijas konkurētspējīgus speciālistus dažādās izglītības pakāpēs un arī ar iepirkumu palīdzību iegūtās jaunās iekārtas, aprīkojums lieliski palīdz mērķa sasniegšanai.

Daugavpils Būvniecības tehnikums ir valsts dibināta profesionālās izglītības iestāde – reģionālais būvniecības kompetences centrs ar mūsdienīgu, modernu bāzi būvniecības tehnoloģiju ieviešanai, prestižs, uz zināšanām un kvalitāti balstīts profesionālās izglītības, mūžizglītības un tālākizglītības pakalpojumu sniedzējs, kas īsteno 25 profesionālās izglītības programmas.

“Tehnikuma darbība apriori ir specifiska un īpaša, jo strādā sekojot valsts pasūtījuma tendencēm, un savā darbībā, īstenojot izglītības programmas, tehnikums ņem vērā izglītības vidi, kas nodrošina valsts profesionālās izglītības standartos noteikto izglītības programmu stratēģisko mērķu sasniegšanu. Viena no tādām prioritārajām izglītības tematiskajām jomām ir mašīnzinības profesionālās izglītības programmā „Autotransports” ar kvalifikāciju „Autoelektriķis” („Autodiagnostiķis” sākot no 2017. gada). No 2014. gada kvalifikācija „Autoelektriķis” kļuva ļoti pieprasīta, kas arī prasīja bāzes atjaunošanu un jaunu speciālistu sagatavošanu,” mācību vidi un tai nepieciešamo raksturo Daugavpils Būvniecības tehnikuma direktore Ināra Ostrovska.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: