Ar stingru grafiku un dzelžainu disciplīnu

DZINTRA ŠVARCBAHA, 31/05/2018

Post image for Ar stingru grafiku un dzelžainu disciplīnu

Žurnāls “Iepirkumi” turpina iepazīties ar Iepirkumu gada balvas 2017 laureātiem. Nominācijā “Gada iepirkums” apbalvojumu saņēma VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” (PSKUS) rīkotais atklātais konkurss “A korpusa II kārtas būvprojekta izstrāde un būvdarbu autoruzraudzība”. Par saņemto godalgu, iepirkumu daļas ikdienas darbu un nepieciešamajiem uzlabojumiem Publiskā iepirkuma likumā (PIL) un MK noteikumos, sarunā ar žurnālu no PSKUS piedalījās Sanita Briede, Iepirkumu daļas vadītāja, Evija Puķe, juriste būvniecības jautājumos un Jānis Komisars, Jaunās būvniecības daļas vadītājs.

Stradiņi ir lielākā Latvijas slimnīca. Cik liela ir slimnīcas iepirkumu daļa un cik noslogoti esat?

S.Briede: Stradiņa slimnīcai vidēji gadā ir ap 200 dažādu iepirkumu, kas tiek veikti PIL noteiktā kārtībā. Papildus tiek veiktas arī cenu aptaujas. Iepirkumu skaits, ne vienmēr atspoguļo patieso apjomu. Slimnīcas specifika ir tāda, ka daļa no iepirkumiem ir liela apjoma (līdz pat 800 daļām kā medikamentiem).
Kārtējā gada summa ir 11,7 miljoni, kuru plānots piemērot šajā gadā, savukārt iepirkumu līgumu, kurus paredzēts noslēgt šajā gadā un nākamā gada sākumā, kopējā plānotā summa par dažāda termiņa līgumiem ir 97,1 miljons euro bez PVN.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: