Par 4,3 miljoniem modernizējot autoparku, “Carlsberg Group” demonstrē Baltijas līmeņa iepirkuma efektivitāti

Daina Vārpiņa, 06/12/2017

Post image for Par 4,3 miljoniem modernizējot autoparku, “Carlsberg Group” demonstrē Baltijas līmeņa iepirkuma efektivitāti

SEB grupas bankas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā piešķīrušas 4,3 miljonus eiro starptautiskajam koncernam “Carlsberg”, ko Latvijā pārstāv akciju sabiedrība “Aldaris”, lai finansētu Carlsberg grupas autoparka modernizēšanu. Kopumā “Carlsberg” grupas uzņēmumi, tostarp a/s “Aldaris”, Baltijas valstīs pirks līzingā vairāk kā 250 transportlīdzekļu, un tie visi būs aprīkoti ar vadītāja izelpas pārbaudes sistēmu. Automašīnas piegādās uzņēmums “Inchcape Motors”.

Šis ir viens no Baltijā lielākajiem autoparka līzinga darījumiem pēdējo gadu laikā. Darījumu noslēgušas SEB grupas bankas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, a/s “Aldaris”, Lietuvas uzņēmums “Švyturys-Utenos Alus”, kā arī Igaunijas kompānija “Saku Õlletehase”.

“Carlsberg” grupa līzingā pirks 257 “Ford” markas automašīnas – 67 no tām izmantos Latvijā, 67 – Igaunijā un 123 auto – Lietuvā. Tās piegādās nākamo divu gadu laikā. Jaunās automašīnas izmantos uzņēmuma produkcijas izplatīšanai, kā arī citiem mērķiem.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: