Kāpēc Gada balva?

 

“Esam sapratuši, ka, pieņemot lēmumu par Iepirkumu Gada balvas un konferences organizēšanu arī 2017. gadā , trāpījām desmitniekā. Iepirkumu nozares profesionāļi ne tikai satiekas, lai runātu par jomas attīstību nākotnē, bet arī lai apsveiktu viens otru ar sasniegumiem un dalītos pieredzē. Mums ir jāiegulda smags darbs, lai mainītu sabiedrības uzskatus par iepirkumu nozari un veicinātu tās attīstību. Ir jāpasakās tiem cilvēkiem, kas iepirkumu jomā darbojas un ceļ tās slavu. Piesakoties kādā no nominācijām katram ir iespēja sevi parādīt no labākās puses,” skaidro žurnāla “Iepirkumi” vadītājs, Iepirkumu Gada balvas idejas autors Kaspars Rozenkopfs.

Organizatoru mērķis ir pasniegt Iepirkumu Gada balvu vairākās kategorijās kā pateicību un novērtējumu pasūtītājiem, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un piegādātājiem. Balva tiks pasniegta arī iepirkumu jomā iesaistītām personām par ieguldījumu šīs jomas attīstībā, nodrošinot ilgtspējīgu un veiksmīgi sadarbību.

Konference 

 

18. janvārī (2018.gads) no plkst. 9:00 līdz 15:00 konferenču centrā Citadele (Rīga, Republikas laukums 2a) norisināsies Iepirkumu Gada konference. Dalība konferencē bezmaksas. Reģistrācija dalībai konferencē tikai ar ielūgumiem. Vietu skaits ierobežots.

 

Gada balvas ceremonija 

 

Uzreiz pēc konferences norisināsies Iepirkumu Gada balvas pasniegšana. Ceremonijas laikā katrā no nominācijām tiks paziņoti finālisti un labākajam pretendentam pasniegta balva. Pēc ceremonijas viesi ļausies saviesīgām sarunām neformālā gaisotnē.

 

Konferences programma

 

Šī gada konferences ietvaros iepirkumu jomas profesionāļiem būs iespēja gūt ieskatu vairākās iepirkumu neatklātajās iespējās, tādējādi palīdzot ieprkumu speciālistiem efektīvāk organizēt iepirkumu procesu un pielietot jaunus, gudrākus rīkus savos iepirkumos.

Konferences programma tiek regulāri papildināta ar jauniem tematiem un runātājiem.

 

PIETEIKŠANĀS un dalība pasākumā

 

Piesakieties dalībai konferencē aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT.

Dalība konferencē ir bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

UZMANĪBU. Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas, dalība pasākumā ir apstiprināta tikai pēc oficiāla organizatoru nosūtīta apstiprinājuma epasta saņemšanas. 

Visi pieteiktie dalībnieki saņems kādu no iespējamām atbildēm (5 dienu laikā):

  • Dalība pasākumā apstiprināta
  • Dalība pasākumā nav apstirpināta
  • Pieteiktais dalībnieks ievietots gaidīšanas sarakstā – dalība tiks apstirpināta tikai tad, ja kāds no dalībniekiem atsakās no savas vietas pasākumā

 

 

Partneri

    

.

Gada balvu atbalsta

 

VRAA LTRK LPS CFLA