Dizaina iepirkumi kā sajūtu māksla

SANDRIS GUNVALDIS, 05/10/2017

Post image for Dizaina iepirkumi kā sajūtu māksla

Dizaina aģentūra “DUE”, viena no vispieredzējušākām Latvijā, darbojas profesionāli un godprātīgi, tāpēc par pasūtījumu trūkumu tā nesūdzas. SIA “DUE” pieredzi iepirkumos izklāsta uzņēmuma īpašnieks Kārlis Jakadels, radošā direktore Inta Bērente – Strenga un iepirkumu eksperts Kaspars Studāns.

– Kā izvēlaties iepirkumus, kuros vērts piedalīties?
Inta Bērente – Strenga:
– Dizaina nozare ir ļoti specifiska tāpēc, ka tajā darbojas daudz brīvmākslinieku jeb tā saucamo frīlanseru (no angļu val. freelancer). Arī tāpēc šis tirgus Latvijā ir ļoti šaurs. Tas gan attiecas uz lokāliem klientiem, nevis par ārpus Latvijas – Baltijas mēroga vai par Eiropas – klientiem. Iespējams, konkurence mums nāk par labu tādēļ, ka tā nozīmē saspringtu darbu. Profesionālu, kvalitatīvu un, pirmām kārtām, ļoti ātru darbu.

Mēs abonējam iepirkumi.lv, mums tas šķiet noderīgs un interesants informācijas avots. Izvēlamies iepirkumus, kas mums patīk, un tajos piedalāmies. Ar vienu būtisku nosacījumu – lai projekts radītu akūtu konkurenci starp mūsu pašu uzņēmuma māksliniekiem. Piemēram, ir jāveido skices nepazīstamam klientam. Tas rada darbā zināmu asumiņu – kā cilvēki mūs novērtēs? Patlaban “DUE” ar iepirkumiem darbojas viens projekta vadītājs. Mums ir gandrīz 20 gadu darbības pieredze, tas ļauj būt konkurētspējīgiem nozarē.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: