KNAB aicina piedalīties kampaņas “KORUPCIJA SMACĒ! Ziņo KNAB lietotnē” atklāšanas pasākumā

in
Autors: Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs 

Piektdien, 8. septembrī, no plkst. 11.00 līdz 12.30 Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina mediju pārstāvjus un citus interesentus piedalīties sociālās kampaņas “KORUPCIJA SMACĒ! Ziņo KNAB lietotnē” atklāšanas pasākumā. Kampaņas mērķis ir informēt sabiedrību par jauno ziņošanas platformu un lietotni “Ziņo KNAB!”, kā arī veicināt sabiedrības izpratni par korupcijas postošajām sekām un ziņošanu par iespējamiem korupcijas gadījumiem. Kampaņa norisināsies no 8. līdz 29. septembrim.

Kampaņas atklāšanas pasākums notiks Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes zālē (4. stāvā), Aspazijas bulvārī 5, Rīgā. Pasākumu būs iespējams vērot arī tiešsaistē – KNAB Facebook kontā, kā arī ziņu portālos Delfi.lv un Lsm.lv.

Kampaņas atklāšanas pasākumā piedalīsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Jēkabs Straume, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns prof. Gundars Bērziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Finanšu nozares asociācijas valdes loceklis Jānis Brazovskis un Konkurences padomes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Račko. Atklāšanas pasākuma vadītājs – Magnuss Eriņš.

Kampaņas atklāšanas pasākumā plānotas dažādas aktivitātes, tostarp iepazīstināšana ar jauno ziņošanas platformu un lietotni “Ziņo KNAB!”, kā arī diskusija par aktuālajām tendencēm saistībā ar sabiedrības korupcijas uztveri.

Publicitātes nolūkos pasākums tiks fotografēts un filmēts. Pēc atklāšanas pasākuma KNAB pārstāvji būs pieejami intervijām vai papildu informācijas sniegšanai par sociālo kampaņu un ar to saistītām detaļām.

KNAB kampaņa īstenota Eiropas Ekonomikas zonas grantu programmas “Starptautiskā policijas sadarbība un noziedzības apkarošana” projekta “Atbalsts trauksmes celšanas sistēmas izveidei Latvijā” ietvaros.