Kategorijas
Nozares

Informēs par aizņēmumu saņemšanu pašvaldību izglītības iestāžu, autoceļu būvniecības investīciju projektiem

Latvijas Pašvaldību savienība organizēs video tiešraidi, kurā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Satiksmes ministrijas pārstāvji informēs pašvaldības par kritērijiem un kārtību, kādā vērtēs pašvaldību izglītības iestāžu un ceļu būvniecības investīciju projekti aizņēmuma saņemšanai, kā arī sniegs atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.

Latvijas Pašvaldību savienība

Pirmdien,  22.maijā, plkst. 14:30 Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) organizēs video tiešraidi, kurā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) un Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvji informēs pašvaldības par kritērijiem un kārtību, kādā vērtēs pašvaldību izglītības iestāžu un ceļu būvniecības investīciju projekti aizņēmuma saņemšanai, kā arī sniegs atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.

Tiešraidi varēs skatīties ŠEIT. Tās laikā būs iespēja uzdot jautājumus, sūtot uz e-pasta adresi: tiesraide@lps.lv.

Darba kārtība:

1.Kritēriji un kārtība, kādā SM izvērtē pašvaldību iesniegtos ceļu būvniecības projektus valsts budžeta aizņēmuma saņemšanai (23-TA-581)

Informē Satiksmes ministrijas Autoceļu infrastruktūras departamenta direktors Tālivaldis Vectirāns un Autoceļu infrastruktūras departamenta vecākā referente Dace Supe

2.Kritēriji un kārtība, kādā VARAM izvērtē pašvaldību investīciju projektus jaunu pirmskolas izglītības iestāžu (PII) būvniecībai, esošo PII paplašināšanai vai PII infrastruktūras attīstībai

MK 09.05.2023. noteikumi Nr. 241 “Kritēriji un kārtība, kādā izvērtē pašvaldību investīciju projektus jaunu pirmsskolas izglītības iestāžu būvniecībai, esošo pirmsskolas izglītības iestāžu paplašināšanai vai pirmsskolas izglītības iestāžu infrastruktūras attīstībai”

Informē VARAM pārstāvis;

3.Kritēriji un kārtība, kādā IZM izvērtē pašvaldību vispārējās izglītības iestāžu investīciju projektus valsts budžeta aizņēmuma saņemšanai

Ministru kabineta 09.05.2023. noteikumi Nr. 240 “Kritēriji un kārtība, kādā tiek izvērtēti pašvaldību vispārējās izglītības iestāžu investīciju projekti valsts budžeta aizņēmuma saņemšanai”

Informē IZM Struktūrfondu departamenta vecākais eksperts Edgars Lore