Kategorijas
Apstrādes rūpniecība

Kokapstrādes uzņēmums “Timberex Group” plāno ieguldīt 1,3 miljonus jaunās iekārtās

Kokapstrādes uzņēmuma “Timberex Group” plāno ieguldīt 1,3 miljonus eiro jaunās kokapstrādes iekārtās, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kokapstrādes uzņēmuma “Timberex Group” plāno ieguldīt 1,3 miljonus eiro jaunās kokapstrādes iekārtās, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā skaidrots, ka iepirkuma priekšmets ir jaunu kokapstrādes iekārtu komplekts.

Iepirkums ir sadalīts četrās lotēs. Tostarp pirmā lote attiecas uz galveno zāģēšanas līniju, otrā – uz loģistikas aprīkojumu, trešā lote paredz iegādāties galvenās kokapstrādes iekārtas, bet ceturtā – apaļkoku šķirošanas līnijas. Piedāvājumiem jāaptver visas piedāvātās partijas.

Investīciju projektu plānots īstenot Tumē, Tumes pagastā, Tukuma novadā līdz 2022.gada 31.decembrim, piesaistot finansējumu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskajā atbalsta mērķī “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē”.

Pretendenti piedāvājumus kompānijas izsludinātajā iepirkumu konkursā var iesniegt līdz 2020.gada 23.martam.

Jau ziņots, ka “Timberex Group” apgrozījums 2018.gadā bija 20,451 miljons eiro, kas ir par 0,8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 33,8% – līdz 81 091 eiro.

Kompānija ir reģistrēta 2008.gadā, un tās pamatkapitāls 1,888 miljoni eiro. Kompānija pieder SIA “Timberex Group” (40%), Andrim Baumanim (29,99%), Jānim Baumanim (10%) un Artim Baumanim (10%), kā arī Rihardam Baumanim (10%).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *