Kategorijas
Pārtika un dzērieni

“Forevers” ieguldīs 277 000 eiro pakošanas līnijā

Gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” plāno ieguldīt 277 000 eiro pakošanas līnijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” plāno ieguldīt 277 000 eiro pakošanas līnijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

“Forevers” izsludinātajā iepirkumu konkursā par pakošanas līnijas piegādi četru pretendentu vidū uzvarēja vietējais uzņēmums “UB Food Tech”, kura līgumcena ir 277 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Līgumcenā iekļauta iekārtas piegāde, uzstādīšana, palaišana, personāla instruktāža vismaz diviem pasūtītāja darbiniekiem un servisa nodrošināšana ekspluatācijas laikā saskaņā ar iepirkuma priekšmeta aprakstu.

Investīciju projektu plānots īstenot sadarbībā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru atbalsta programmā “Atbalsts jaunu produktu ieviešanai ražošanā” līdz 2020.gada 31.maijam.

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā minēts, ka iekārta paredzēta produkcijas iepakošanai vakuumā un aizsargatmosfērā un tai ir jāspēj veidot iepakojumu no plēves ruļļiem.

LETA jau ziņoja, ka “Forevers” 2018.gadā strādāja ar 37,535 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa pieauga 2,8 reizes – līdz 2,887 miljoniem eiro.

Kompānija “Forevers” reģistrēta 1996.gadā, un tās pamatkapitāls ir 6,305 miljoni eiro. “Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Andrejs Ždans.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *