“Zentenes lauksaimnieks” plāno ieguldīt 612 098 eiro liellopu kūts stacionārajās iekārtās

LETA, 17/02/2020

Post image for “Zentenes lauksaimnieks” plāno ieguldīt 612 098 eiro liellopu kūts stacionārajās iekārtās

Jauktās lauksaimniecības uzņēmums “Zentenes lauksaimnieks” plāno ieguldīt 612 098 eiro liellopu kūts stacionārajās iekārtās, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kompānijas izsludinātajā iepirkumu konkursā par liellopu kūts stacionāro iekārtu piegādi trīs pretendentu vidū uzvarējusi kompānija “DeLaval”, kuras līgumcena ir 612 098 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Investīciju projektu plānots īstenot līdz šā gada 31.decembrim “Raušos”, Zentenes pagastā, Tukuma novadā, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Investīcijas materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

Iepirkuma tehniskajā specifikācijā teikts, ka tostarp plānots iegādāties ganāmpulka vadības programmas komplektu, piena dzesēšanas aprīkojumu, spēkbarības torni, automātiskos govju šķirošanas vārtus un aprīkojumu, dzirdnes, kūtsmēslu transportēšanas sistēmu ar ķēdes piedziņu, šķidrmēslu sūkni un mikseri, kā arī automātisko barības piestumšanas iekārtu un mobilo barības izdales iekārtu piena teļiem.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2018.gadā kompānija strādāja ar 1,214 miljonu eiro apgrozījumu un 247 831 eiro peļņu.

AS “Zentenes lauksaimnieks” ir reģistrēts 1992.gadā un tās pamatkapitāls ir 35 572 eiro. Kompānijas pamatdarbība ir jauktā lauksaimniecība – piena lopkopība un graudkopība, bet papildus darbības veids ir arī zivju audzēšana. Kompānija apsaimnieko 1236 hektārus zemes Zentenes, Jaunpils, Balgales pagastos.

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: