Vissvarīgākais ir eksports, bet palīdz arī vietēji iepirkumi – galvenokārt Latgalē

Daina Vārpiņa, 06/12/2017

Post image for Vissvarīgākais ir eksports, bet palīdz arī vietēji iepirkumi – galvenokārt Latgalē

2016. gadā SIA “Ariols” saņēma “Iepirkumi” balvu nominācijā “Gada piegādātājs preču un pakalpojumu jomā – par sešu atklātu konkursu rezultātā noslēgtu pārtikas preču (vistas gaļas, liellopu gaļas, pusfabrikātu) piegādes līgumu veiksmīgu izpildi. Ludzā esošais uzņēmums, sākot ar pelmeņu ražošanu mājās, 24 gados spējis izaugt par Baltijas valstu līderi pusfabrikātu un saldēto pelmeņu ražošanā.

“Mēs priecājamies par to, ka varam labi darīt savu darbu un tikt galā ar mums uzticētajiem pienākumiem. Šo konkursu, kā jebkuru citu, vērtējam ļoti pozitīvi, jo līdzdalība tajos mums palīdz pilnveidoties, attīstīties un rada, protams, arī stimulu, azartu censties, tiekties uz priekšu un neapstāties pie sasniegtā,” uzsver SIA “Ariols” komercdarbības speciāliste Žanna Vasiļevska.
SIA “Ariols” ir dibināts 1993. gadā, un ir viens no Baltijas valstu līderiem pusfabrikātu un saldēto pelmeņu ražošanā. Darbības sākumā uzņēmumā nodarbināja četrus darbiniekus, patlaban viņu ir jau gandrīz 90. Ludzā uzņēmums uzskatāms par lielu darba devēju un jāatzīmē, ka SIA “Ariols” strādājuši pat 120 cilvēki – ekonomiskās situācijas, gan modernizācijas un mehanizācijas dēļ, nodarbināto skaits tomēr ir mazinājies.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: