Visi trīs būvkompānijas valdes locekļi paši strādāja ar ekskavatoriem!

Ilona Jakubsone, 25/08/2014

Post image for Visi trīs būvkompānijas valdes locekļi paši strādāja ar ekskavatoriem!

Ineta Ruhocka ir Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora vietniece, un viņas darba ikdiena ir cieši saistīta ar publiskajiem iepirkumiem – procedūru organizēšanu un līgumu izpildes nodrošināšanu.

I. Ruhocka intervijā žurnālam Iepirkumi stāsta par projektu, kura zaudējumi sasniedza 1 154 000 eiro, par iesnieguma prokuratūrai rikošetu un par distanciālu būvdarbu vadītāju un virtuālu elektrodrošības speciālistu.

Sakiet, lūdzu, – Bauskā iepirkuma komisija ir pastāvīga institūcija visiem iepirkumiem vai tā tiek veidota katram iepirkumam atsevišķi?

Tā ir pastāvīga institūcija, kas tiek izveidota ar Bauskas novada domes lēmumu, darbojas saskaņā ar iepirkuma komisijas nolikumu, ko apstiprina Bauskas novada dome ar lēmumu. Tikai specifiskiem iepirkumiem tiek izveidotas atsevišķas iepirkuma komisijas. Pašlaik tranzītielu būvdarbu iepirkumiem Kalna ielas un Zaļās ielas seguma periodiskā uzturēšana un Kalna ielas un Zaļās ielas seguma periodiskā uzturēšanas būvuzraudzība, kas tiks realizēti, piesaistot Satiksmes ministrijas līdzfinansējumu, ir izveidota atsevišķa iepirkuma komisija, kurā pēc Satiksmes ministrijas lūguma iekļauts VAS Latvijas Valsts ceļi pārstāvis.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: