Uzvaru garantē uzkrātie resursi un pieredze

Daina Vārpiņa, 05/10/2017

Post image for Uzvaru garantē uzkrātie resursi un pieredze

Prezentreklāmas jomas iepirkumu organizatorus pirms to izsludināšanas SIA PRO-BALTIC valdes locekle Natālija Kaceviča aicina klātienē iepazīties ar šīs jomas specifiku un esošajiem paraugiem, kas dotu iespēju sagatavot kvalitatīvākus konkursu nolikumus, bet uzņēmējiem atvieglotu dalību tajos.

– Pastāstiet par uzņēmuma darbību. Kādi ir SIA PRO-BALTIC sniegtie pakalpojumi, klienti? Vai klienti ir tikai Latvijā?

– SIA PRO-BALTIC ir viens no nozares līderiem ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi prezentreklāmas jomā. Dažu gadu laikā, darbojoties Latvijas tirgū, mums ir izdevies iegūt lielāko Latvijas un ārzemju uzņēmumu uzticību, kuriem noteicošais faktors reklāmas suvenīru izvēlē ir to kvalitāte. Mūsu uzņēmums tiešām daudz piedalās iepirkumos un sadarbojas ar valsts iestādēm. PRO-BALTIC ir vadošais eksperts “garšīgo” korporatīvo dāvanu jomā – esam pirmā prezentreklāmas kompānija Latvijā, kas ir atzīta par atbilstošu pārtikas aprites prasībām un ir saņēmusi PVD reģistrācijas apliecību.

– Cik apjomīgi ir pasūtījumi? Vai strādājat arī ar individuāliem pasūtītājiem, kuriem nepieciešami nelieli drukas vai tml. pakalpojumi?

– Prezentreklāmas jomā pasūtījumi, salīdzinot ar citām nozarēm, nav apjomīgi, vairākums ir zem 10 000 EUR, attiecīgi uz tiem neattiecas Publisko iepirkumu likums. Mēs ar prieku apkalpojam gan uzņēmumus, gan fiziskās personas.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: