Tiešsaistes seminārā iepazīstinās ar “Rail Baltica” kopējā projekta iepirkumu plānu

RB Rail AS, 26/03/2021

Post image for Tiešsaistes seminārā iepazīstinās ar “Rail Baltica” kopējā projekta iepirkumu plānu

RB Rail AS 30. martā plkst. 14:00 pēc Latvijas laika rīkos tiešsaistes semināru “RB Rail AS iepirkumu plāns 2021. gadam”, kurā Rail Baltica kopējā projekta komanda informēs par svarīgākajiem iepirkumiem, ieskaitot projekta ieviesēju iepirkumiem, un to laika grafiku. Semināra laikā piegādātāji varēs labāk izprast iepirkumu procesu, izvērtēšanas kritērijus un galvenās prasības, lai veiksmīgi piedalītos turpmākajos iepirkumos.


Seminārā prezentācijas sniegs Agnis Driksna, RB Rail AS valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors; Kristjans Pīrsalu, RB Rail AS Iepirkumu departamenta vadītājs un Aiga Benfelde, RB Rail AS iepirkumu vadītāja.


Kristjans Pīrsalu, RB Rail AS Iepirkumu departamenta vadītājs uzsver: “Šogad uzsāksim vairākus būtiskus iepirkumus, kuru mērķis ir nodrošināt gatavību lielajiem būvniecības darbiem Rail Baltica projektā, kas kopš pagājušā gada ir sākušies visās Baltijas valstīs. Līdz ar to iepirkumos koncertēsimies uz trim galvenajiem virzieniem. Pirmkārt, sāksim konsolidētos dzelzceļa materiālu un konstrukciju iepirkumus tādām kategorijām kā sliedes, gulšņi, balasti, pārmijas, trošu ceļu iekārtas, saliekamā betona un dzelzsbetona elementi, un trokšņu sienas. Otrkārt, plānojam būvprojektēšanas iepirkumu atlikušajiem diviem Rail Baltica pamattrases posmiem Lietuvā (Kauņa – Lietuvas/Polijas robeža un Kauņa – Viļņa). Visbeidzot, esam paredzējuši izsludināt iepirkumu enerģijas apgādes apakšsistēmas projektēšanai un būvniecībai, kā arī vilcienu vadības un signalizācijas (CCS) apakšsistēmu ieviešanai.”


Semināra programma
14:00 Rail Baltica projekta 2021. gada plāni.
Agnis Driksna, RB Rail AS valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors
14:10 Rail Baltica iepirkumu plāns 2021.gadam: galvenie iepirkumi un laika grafiks. Kristjans Pīrsalu, RB Rail AS Iepirkumu departamenta vadītājs
14:30 Jautājumi un atbildes
15:00 Kā gūt panākumus RB Rail AS iepirkumos – vadlīnijas, prasības un izvērtēšana.
Aiga Benfelde, RB Rail AS iepirkumu vadītāja
15:30-16:00 Jautājumi un atbildes
Sīkāka Informācija:
· Tiešraide notiks Rail Baltica projekta mājaslapā railbaltica.org – reģistrācija nav nepieciešama
· Seminārs norisināsies angļu valodā
· Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazināties ar organizatoriem: Edīte Pūce (e-pasts: edite.puce@vilands.lv )


RB RAIL AS
RB Rail AS ir daudznacionāls Igaunijas, Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums, kas tika izveidots, lai koordinētu Rail Baltica Globālā projekta īstenošanu – pirmo šāda mēroga infrastruktūras projektu no Tallinas līdz Lietuvas/Polijas robežai. RB Rail AS kā Globālā projekta centrālais koordinators ir atbildīgs par dzelzceļa projekta izstrādi un mārketinga aktivitātēm.

Informāciju sagatavoja Līva Biseniece Komunikācijas un sadarbības ar valsts iestādēm vadītāja.

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: