“RB Rail” AS iepirkumus veic arī elektroniskā vidē

Daina Vārpiņa, 01/02/2018

Post image for “RB Rail” AS iepirkumus veic arī elektroniskā vidē

“RB Rail” AS valdes loceklis un darbības direktors KASPARS ROKENS ir pārliecināts, ka viņa vadībā strādā vieni no labākajiem iepirkumu speciālistiem Latvijā, kuri veiksmīgi īsteno starptautiskas iepirkumu procedūras. No tām līdz šim vissvarīgākās bijušas par būvprojektēšanas vadlīniju izstrādi “Rail Baltica” dzelzceļam, otra – par Lietuvā uzceltā Eiropas standarta platuma dzelzceļa posma “Polijas/Lietuvas valstu robeža-Kauņa-RRT Palemona” uzlabošanas iespēju izpēti, savukārt februārī publicēs “RB Rail” AS šā gada iepirkumu sarakstu un grafiku.

– Projekta sākumā “RB Rail” solīja, ka iepirkumi būs īpaši caurspīdīgi. Pastāstiet, kā šī atklātība izpaužas praksē?

– Katra gada sākumā “RB Rail” AS oficiālajā projekta mājaslapā www.railbaltica.org publicē gada laikā paredzamo iepirkumu plānu. 2018. gada iepirkumu saraksts vēl top, to publiskosim februāra pirmajā pusē.

Papildus par aktuālajiem iepirkumiem “RB Rail” proaktīvi informē profesionālās nozaru asociācijas Baltijas valstīs, kā arī ES valstu tirdzniecības kameras. Jebkurš interesents var parakstīties uz visu aktuālo iepirkumu vēstneša saņemšanu. Mūsu darba pamatprincips – atklāti konkursi vai konkursi, kuros ir paredzēta atklāta pretendentu pieteikšanās. Domāju, šeit jāuzsver, ka mums arī ir kopīgi izveidotas iepirkumu vadlīnijas un standarts, kas nosaka mūsu gan kā līgumslēdzējinstitūcijas, gan piegādātāja uzvedības kodeksu.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: