Projekti – pašvaldības stiprie stūrakmeņi

Ilva Lapiņa, 04/12/2018

Post image for Projekti – pašvaldības stiprie stūrakmeņi

Par projektu īstenošanu Madonas novadā žurnālam IEPIRKUMI stāsta šā novada Attīstības nodaļas projektu sagatavošanas un ieviešanas speciāliste INDRA KĀRKLIŅA.

“Madonas novads ir pilsēta un 14 pagasti. Ja runājam par to attīstību, tad pašvaldība allaž uzsvaru likusi uz aktuālo, iedzīvotājiem nepieciešamāko vajadzību realizēšanu gan pilsētā, gan pagastos. Kopā plānojot, izvēloties un lemjot, ir saņemts finansējums un īstenoti visdažādākie projekti. Pozitīvais – neviens nav aizmirsts, jo akcents vienmēr ticis likts uz visa novada vienmērīgu augšupeju,” tā Indra Kārliņa. Viņa Madonas novada domē vienlaikus strādā ar vairākām atbalsta programmām. Sarunas laikā Indra bieži uzsvēra, ka mērķa sasniegšanai – novada attīstībai – jāizmanto katra iespēja pieteikties atbalstam. Praktiski tas nozīmē katru dienu, teju katru stundu un pat tad, kad oficiālais darba laiks beidzies, sekot piedāvājumiem, konkursu sludinājumiem, atvērtajām finansējuma programmām – visam, ko vien var izmantot Madonas novada labklājības veicināšanai.

Iepriekšējos plānošanas periodos un patlaban aktuālajā Madonas novadā pavisam investēts vairāk nekā 50 miljonu eiro. Tomēr izaugsme turpināsies un madonieši jau raugās tālāk par 2020. gadu, cerot no jaunajā plānošanas periodā atvēlētā finansējuma iegūt vismaz 70 miljonu eiro.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: