Preiļu novadā īsteno projektus par vairāk nekā 23 miljoniem eiro

Daina Vārpiņa, 03/10/2018

Post image for Preiļu novadā īsteno projektus par vairāk nekā 23 miljoniem eiro

Preiļu pašvaldība aktīvi rīko dažādus iepirkumus, projektiem lielu daļu vajadzīgo līdzekļu gūstot no Eiropas Savienības fondu un programmu līdzfinansējuma.

“Pašvaldības darbība Preiļu novadā ir vērsta uz infrastruktūras attīstību, novada labiekārtošanu, atbalstu uzņēmējdarbībai, atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespēju pilnveidošanu, tūrisma attīstību un kultūras mantojuma saglabāšanu. Renovētas ielas un ceļi, sakārtotas izglītības, kultūras un sporta iestādes, moderna bibliotēka, inovatīvi pakalpojumi dažādām sociālām iedzīvotāju grupām, emocionāls baudījums, apmeklējot vietējo pašdarbības kolektīvu koncertus un profesionālo mākslinieku sniegumu – tā ir Preiļu novada šodiena, tas ir ieguldījums mūsu nākotnē,” uzsver Preiļu novada domes mājaslapas satura redaktore Jolanta Upeniece.

Pēc viņas teiktā ikviens novada uzņēmējs un iedzīvotājs, kas ne tikai apzinīgi strādā, bet arī savā ikdienā gādā par savas dzīves telpas harmoniju, ir liela vērtība ne tikai Preiļu novadam, bet visai mūsu Latvijai: “Mūsu novads lepojas ar aktīviem cilvēkiem, kuri godprātīgi dara savu darbu, iesaistās aktivitātēs un savu brīvo laiku velta citu cilvēku labklājības veicināšanai. Mēs lepojamies ar to, ka Preiļu novads ik dienu kļūst sakoptāks, un cilvēks, Preiļu pilsētas un četru pagastu dvēsele, šajā sakoptībā jūtas arvien labāk un spēj realizēt savus mērķus un ieceres.”

Aizmirsi paroli?
Abonēt

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: