Piena lopkopības uzņēmums “Agro-Kaķenieki” attīstībā plāno ieguldīt miljonu eiro

LETA, 02/03/2020

Post image for Piena lopkopības uzņēmums “Agro-Kaķenieki” attīstībā plāno ieguldīt miljonu eiro

Piena lopkopības uzņēmums “Agro-Kaķenieki” plāno ieguldīt miljonu eiro attīstībā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kompānijas izsludinātajam iepirkumam par liellopu kompleksa ražošanas būvju atjaunošanu un jaunbūves celtniecību pievienotajā tehniskajā specifikācijā skaidrots, ka iepirkums paredz atbilstoši izstrādātajam un būvvaldē akceptētajam būvprojektam pārbūvēt esošo skābbarības tranšeju, uzbūvēt jaunu skābbarības tranšeju, kā arī uzbūvēt jaunu pakaišu kūtsmēslu krātuvi.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz 2021.gada 30.decembrim Imantas kompleksā, Kaķeniekos, Annenieku pagastā, Dobeles novadā.

Investīciju projekta realizācijai iecerēts piesaistīt finansējumu Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Ieguldījumi lauku saimniecībās”.

Pretendentiem pieteikumi iepirkumu konkursā ir jāiesniedz līdz šā gada 27.martam.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Agro-Kaķenieki” 2018.gadā strādāja ar 3,005 miljonu eiro apgrozījumu un 78 624 eiro peļņu. Savukārt kompānijas 2019.gada finanšu rezultāti vēl nav publiskoti.

Kompānija ir reģistrēta 1998.gadā, un tās pamatkapitāls ir 576 664 eiro. Kompānijas lielākais īpašnieks ir Vasilijs Pravdivecs (98,11%), bet 1,89% kapitāldaļu pieder Viktoram Ņikitinam.

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: