Limbažos būvniecības iepirkumos ziemā pretendentu vairāk

Daina Vārpiņa, 29/08/2018

Post image for Limbažos būvniecības iepirkumos ziemā pretendentu vairāk

Limbažu novada pašvaldība gada laika veic vidēji 100 iepirkumu, kuru kopsumma pārsniedz 3 miljonus eiro bez PVN, atklāj Limbažu novada domes Pašvaldības īpašumu apsaimniekošanas nodaļas Iepirkumu speciāliste Evija Mežinska.

Limbaži kaut arī maza pilsēta, lepojas ar saviem iedzīvotājiem, kas izvēlas atgriezties un strādāt, ieliekot savas zināšanas Limbažu novadā. Limbažu novadā viena no svarīgākajām prioritātēm ir ģimene. Pēdējo gadu laikā pašvaldība ir ieguldījusi savu un piesaistījusi Eiropas Savienības (ES) finansējumu, lai atjaunotu skolas un bērnudārzus, tiek attīstīti rotaļu laukumi un domāts par visu gadu gājumu iedzīvotāju veselības veicināšanu.

Piemēram, Limbažu novada pašvaldības 2017. gada publiskajā pārskatā norādīts, ka būtisks jautājums ir dzīvojamā fonda palielināšana, kas nozīmētu arī jaunu iedzīvotāju pieplūdumu pilsētā un novadā kopumā. Šeit pašvaldības rokas gan esot sasietas, jo tā pati dzīvojamās mājas būvēt nedrīkst – jācer uz privāto investoru ieinteresētību. Savukārt pašvaldībai viens no svarīgākajiem jautājumiem tuvākajā nākotnē ir jauna pansionāta būvniecība. 2017. gadā pabeigta arī ilgi gaidītā Limbažu Mākslas skolas pārbūve.

Savukārt nesen noslēgusies Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas peldbaseina būvniecība – Limbažos jauno būvi svinīgi atklāja 1. septembrī. Šeit tapuši divi baseini: lielais 25 m x 11 m un baseins bērniem – 10 m x 5 m, tāpat paredzētas aerobikas un trenažieru zāles, sauna un pirts, labiekārtota apkārtējā teritorija un autostāvvieta. Kopējās šā projekta izmaksas ir 3 793 659,70 eiro (t.sk. PVN). Peldbaseina būvniecības izmaksas sedz pašvaldība, Valsts kasē ņemot 2 640 444 eiro aizņēmumu būvniecībai un būvuzraudzībai.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: