Jaunā Rīgas teātra būvniecība izvērtusies par izrādi starp pasūtītāju, projektētāju un būvniekiem

Daina Vārpiņa, 11/09/2019

Post image for Jaunā Rīgas teātra būvniecība izvērtusies par izrādi starp pasūtītāju, projektētāju un būvniekiem

Atbilstoši pilnsabiedrības “Zaigas Gailes birojs un partneri” izstrādātajam Jaunā Rīgas teātra (JRT) būvprojektam būvdarbi sākās aizvadītajā vasarā, bet jau labu laiku tie ir apturēti – PS “RERE Būve 1” paveikusi vien 3% no plānotā. Tikmēr “Valsts nekustamo īpašumi” (VNĪ) mērķis nav mainījies – JRT rekonstrukcija atbilstoši “teātris-mājas” konceptam ir jāpabeidz tā, lai teātris savā vēsturiskajā mājvietā varētu atgriezties 2022. gadā, apstiprina VNĪ valdes locekle SIGITA JANVĀRE.


– Kad PS “RERE Būve 1” atbilstoši pilnsabiedrības “Zaigas Gailes birojs un partneri” sagatavotajam Jaunā Rīgas teātra (JRT) būvprojektam sāka būvdarbus?

– 2018. gada 3. jūlijā VNĪ (turpmāk – Pasūtītājs) parakstīja būvdarbu līgumu ar PS “RERE Būve 1” (turpmāk – Būvnieks). Līgums paredzēja, ka 24 mēnešu laikā no objekta nodošanas-pieņemšanas akta parakstīšanas, Būvnieks veic būvdarbu izpildi – ēku pārbūvi, jaunbūves apjoma realizāciju un restaurācijas darbu veikšanu par kopējo summu EUR 20 985 321,00 bez PVN. Līgums noteica arī starptermiņus noteiktu darba veidu izpildei – papildus kontrolei no pasūtītāja puses.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: