Izraudzīts jauns pagaidu ēdinātājs Cēsu novada bērnudārzos

LETA, 17/06/2020

Post image for Izraudzīts jauns pagaidu ēdinātājs Cēsu novada bērnudārzos

Izraudzīts jauns pagaidu ēdinātājs Cēsu novada bērnudārzos, jo pret esošo ēdinātāju SIA “Vectēvs” sākts maksātnespējas process, aģentūru LETA informēja Cēšu novada pašvaldībā.
“Vectēvs” līdz šim nodrošināja ēdināšanu Cēsu 1., 3., 4. un 5.pirmsskolas izglītības iestādē. Cēsu novada pašvaldība noslēgusi vienošanos ar to par līguma izbeigšanu ar 19.jūniju, kas būs pēdējā pakalpojuma sniegšanas diena.
Līgums ar “Vectēvu” tika noslēgts iepirkuma rezultātā 2019.gada janvārī. Līdzšinējais līguma darbības termiņš bija parakstīts līdz šī gada 31.augustam.
Pašvaldības iepirkumu plānā 2020.gadam jau bija paredzēts izsludināt jaunu publisku iepirkumu ēdināšanas nodrošināšanai Cēsu novada bērnudārzos. Lai gan pavasarī valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ iepirkuma izsludināšana nedaudz aizkavējusies, tas tiks izsludināts šī gada jūnijā, stāstīja pašvaldības Komunikācijas un klientu servisa pārvaldes vadītājs Kārlis Pots.
Lai nodrošinātu ēdināšanu bērnudārzos līdz līguma noslēgšanai ar iepirkumā izraudzīto ēdinātāju, Cēsu novada pašvaldība vienojusies ar SIA “Žaks – 2” par ēdināšanas pakalpojuma sniegšanu Cēsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs laikā no 25.jūnija līdz 31.augustam, saglabājot līdzšinējās vienas dienas ēdienreizes izmaksas bērniem vecumā no 1,4 līdz 2 gadiem būs 2,18 eiro un bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam 2,78 eiro.
Pašvaldība aicina vecākus slēgt līgumu par ēdināšanas pakalpojuma saņemšanu par laika periodu no 25.jūnija līdz 31.augustam ar SIA “Žaks – 2”, vēršoties attiecīgajā pirmsskolas izglītības iestādē.
Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Vectēvs” apgrozījums pagājušajā gadā bija 778 038 eiro, kas salīdzinot ar 2018.gadu, ir palielinājies par 54%. Pērn uzņēmums strādāja ar 74 245 eiro zaudējumiem, kamēr 2018.gadā tas nopelnīja 1006 eiro.
Savukārt “Žaks – 2” apgrozījums pērn bija 4 178 167 eiro, kas gada laikā bija audzis par 5%. Uzņēmums pērn nopelnīja 32 857 eiro.

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: