Iepirkumu meistariem ir jauna tradīcija!

SANDRIS GUNVALDIS, 01/02/2018

Post image for Iepirkumu meistariem ir jauna tradīcija!

Šā gada 18. janvārī žurnāla “‘Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju (IUB) otro gadu pēc kārtas rīkotajā konferencē “Iepirkumu neatklātās iespējas” nozares eksperti dalījās pieredzē par labāku iepirkumu organizēšanu. Konferences noslēgumā laureāti četrās nominācijās saņēma Gada balvas.

Konferenci ar svinīgu uzrunu atklāja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, aicinot gan ministrijas, gan pašvaldības iepirkumus uzlūkot kā stratēģisku instrumentu inovāciju rosināšanai un mērķtiecīgai publisko resursu ieguldīšanai, nevis tikai kā preču un pakalpojumu pirkšanas rīku. IUB vadītāja Dace Gaile dalībniekus informēja par jaunumiem un izmaiņām iepirkumu nozarē, savukārt VID Finanšu pārvaldes direktora vietniece Ināra Solosteja dalījās pieredzē par konkursa dialoga veikšanu kā par vienu no iepirkumu veidiem. Konferencē uzstājās arī citi eksperti.

Aptaujātie konferences dalībnieki īpaši uzsvēra pasākuma otrajā daļā rīkotās diskusijas “Elektroniskais iepirkums” svarīgumu un lietderību. Valmieras pašvaldības iepirkumu nodaļas vadītājs Raivis Grīviņš, kurš pērn kļuva par laureātu nominācijā “Gada iepirkumu speciālists pasūtītājiem”, kā arī citi aptaujātie eksperti, uzsvēra elektroniskā iepirkuma ienākšanu ikdienas darbā un saņemtos praktiskos padomus no diskusijas dalībniekiem. Vidzemes slimnīcas juriste Jolanta Sulte: “Tā bija ļoti pareizi izvēlēta tēma. Izskanējušie jautājumi bija ļoti aktuāli un praktiski lietderīgi. Ieguvu ikdienas darbam noderīgas zināšanas, tostarp par jautājumiem, kas nav atspoguļoti EIS video. Man diskusija viennozīmīgi bija ieguvums”.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: