Efektivitātes eksperti augošajā IT nozarē

DZINTRA ŠVARCBAHA, 31/05/2018

Post image for Efektivitātes eksperti augošajā IT nozarē

Visma Enterprise klientu lokā ir LR Finanšu ministrija, Rīgas dome, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, grāmatnīcas Jānis Roze u.c klienti.

Uzziņa

  • SIA Visma Enterprise (iepriekš SIA FMS)
  • Reģistrēts: 18.03.2005.
  • Īpašnieki: Visma Latvia Holding SIA, 100%
  • Darbinieku skaits: 123
  • Nozare: Programmatūru izstrāde, ieviešana un konsultācijas
  • Apgrozījums: 6,5 milj. EUR (2017. gads)
  • Eksporta tirgi: Lietuva, Igaunija

Latvijā Visma grupa apvieno trīs uzņēmumus: SIA Visma Enterprise, SIA Visma Consulting un SIA Visma Labs, kas attiecīgi sniedz: resursu vadības un risinājumu izstrādes, izstrādes un analītikas pakalpojumus Ziemeļvalstīs, un sistēmu izstrādi pēc individuāla pasūtījuma.

Viena no straujāk augošajām un perspektīvākajām nozarēm Latvijā – informācijas tehnoloģijas – nodarbina ievērojamu skaitu speciālistu un pieprasījums pēc kvalificētiem speciālistiem nepārtraukti pieaug. Par uzņēmuma attīstību šajā vidē un pieredzi iepirkumu jomā, Latvijas IT nozari un speciālistu piesaisti žurnālam “Iepirkumi” stāsta SIA Visma Enterprise pārdošanas un mārketinga direktors Andris Drebeiniks.

SIA Visma Enterprise darbību uzsāka 2014.gadā, iegādājoties vienu no lielākajiem Latvijas IT uzņēmumiem – SIA FMS. Cik sen kopumā uzņēmums jau darbojas IT jomā un kādi ir galvenie darbības virzieni?

Vēsturiski SIA Visma Enterprise saknes ir meklējamas pašos Latvijas programmatūras tirgus pirmsākumos – ap 1992. gadu, kad sākās darbs pie uzņēmuma resursu pārvaldības sistēmas Horizon (toreiz Apvārsnis). Laika gaitā klāt pie resursu pārvaldības (grāmatvedība u.c. procesi) nāca klāt arī biznesa inteliģence un visbeidzot jaunākais virziens – cilvēkresursu pārvaldība un attīstība. Visma Enterprise sniedz pakalpojumus ķīmijas un farmācijas, būvniecības un metālapstrādes, izglītības un sociālās aprūpes, finanšu, nekustamo īpašumu, kā arī valsts pārvaldes, loģistikas un daudzās citās jomās. Visma ir efektivitātes eksperti, un kā tādi piedāvā visu, kas saistīts ar uzņēmumu un iestāžu procesu sakārtošanu un uzlabošanu. Tā ir mūsu specialitāte un tādus mūs atpazīst klienti gan Latvijā, gan ārvalstīs. Kopš 2008. gada esam sertificēti Microsoft “Zelta partneri”, kas strādā ciešā sadarbībā ar Microsoft standartiem, tāpat esam pieredzējuši Oracle un MicroStrategy partneri. Esam uz rezultātiem orientēts uzņēmums, tādēļ gan piesaistām apakšuzņēmējus, gan varam strādāt kā apakšuzņēmēji paši.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: