Dārgās maksājumu kartes

DZINTRA ŠVARCBAHA, 31/05/2018

Post image for Dārgās maksājumu kartes

Maija sākumā kļuvis zināms, ka maksājumu karšu norēķinu sistēmu Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) sniegtajiem pakalpojumiem par astoņiem miljoniem eiro nodrošinās banka “Citade”. Līguma summa bez PVN ir 8 miljoni eiro, kas nodrošinās pakalpojuma sniegšanu uz 60 mēnešiem jeb pieciem gadiem. Līgums par pakalpojumu nodrošināšanu noslēgts 13. aprīlī un maksājumu karšu norēķinu sistēmas darbība uzsākta 3. maijā.

Saskaņā ar noslēgto līgumu, komisijas maksa par vienu maksājumu ar karti ir 51 cents. Paredzēts, ka katra mēneša komisijas maksu kopējo summu banka iesniegs CSDD reizi mēnesī un šīs izmaksas tāpat kā līdz šim segs CSDD. Tāpat noslēgtais līgums paredz, ka CSDD nes atbildību par CSDD datorizētās norēķinu sistēmas darbību un CSDD datu pārraides tīkla darbību no klientu apkalpošanas vietām līdz karšu apstrādes centram, kā arī bezskaidras naudas norēķinu veikšanai paredzēto speciālo iekārtu jeb POS terminālu uzstādīšanu, darbību un apkalpošanu, kā arī par karšu pieņemšanu.
Šajā iepirkumā interesi piedalīties izrādījuši vairāki pretendenti, taču piedāvājumu iesniegusi tikai banka “Citadele”. Banka arī līdz šim nodrošinājusi šo pakalpojumu CSDD un iepriekšējā piecu gadu periodā līguma summa bijusi 855 000 lati (1 216 555 eiro).

Aizmirsi paroli?
Abonēt

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: