“Baltijas dārzeņi” plāno ieguldīt 220 000 eiro gurķu iepakošanas līnijas automatizācijā

LETA, 17/02/2020

Post image for “Baltijas dārzeņi” plāno ieguldīt 220 000 eiro gurķu iepakošanas līnijas automatizācijā

Dārzeņu audzētāju kooperatīvā sabiedrība “Baltijas dārzeņi” plāno ieguldīt 220 000 eiro gurķu iepakošanas līnijas automatizācijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka investīciju mērķis ir veikt automatizētu uz paletēm novietotu kastu ar gurķiem depaletizāciju, gurķu pieņemšanu, izbēršanu, izretināšanu un vienlaicīgu padevi divām blakus esošām gurķu iepakošanas iekārtām.

Gurķu iepakošanas līniju plānots automatizēt līdz šā gada 1.decembrim Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda Kopējās tirgus organizācijas pasākumā “Ražotāju organizāciju atzīšana, darbības programmu apstiprināšana un atbalsts un dārzeņu sektorā”.

Pretendenti pieteikumus “Baltijas dārzeņu” izsludinātajā iepirkumu konkursā par gurķu iepakošanas līnijas automatizāciju piedāvājumus var iesniegt līdz 27.februārim.

Jau vēstīts, ka “Baltijas dārzeņi” 2018.gadā strādāja ar 22,377 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,1% vairāk nekā gadu iepriekš, taču kompānija cieta zaudējumus 380 513 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

“Baltijas dārzeņi” ir kooperatīvā sabiedrība, kas dibināta 2005.gadā. Kooperatīvs nodarbojas ar Latvijā audzētu dārzeņu audzēšanu, pārstrādi un tirdzniecību.

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: