Ādažu domes apjomīgākais iepirkums – jaunai vidusskolai

Daina Vārpiņa, 31/05/2018

Post image for Ādažu domes apjomīgākais iepirkums – jaunai vidusskolai

Ādažu vidusskolas jaunas mācību īstenošanas vietas Ādažos, Attekas ielā 16 pirmās kārtas (mācību klases 1.-4. klasei), kā arī ielas gar skolas jauno ēku (Attekas ielas turpinājuma) būvniecību veiks SIA “Monum”. Patlaban skolas būvniecībai ir saņemta būvatļauja un uzsākta būvlaukuma iekārtošana. Saskaņā ar līgumu, būvuzņēmējam skolas 1. kārta un ceļš jāpabeidz 15 mēnešu laikā no līguma noslēgšanas (līdz 21.05.2019.), lai skolēni jaunajās telpās varētu uzsākt mācības 2019. gada 1. septembrī, stāsta Ādažu novada domes Juridiskās un iepirkuma daļas vadītāja Everita Kāpa.

– Kā Jūs raksturotu februārī noslēgto iepirkumu „Jauna skolas ēka Ādažos” un ar to saistīto būvprojektu salīdzinājumā ar citiem iepirkumiem? Šķiet, tas būs lielākais infrastruktūras objekts, ko īstenos Ādažu novada dome. Vai pašvaldībai iepriekš ir bijusi pieredze šāda veida iepirkumos?

E. Kāpa: – Jaunās skolas ēkas būvniecību veiks, īstenojot projektu “Vispārējās izglītības iestādes mācību vides uzlabošana Ādažu novadā”, piesaistot Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa 8.1.2. “Uzlabot vispārējās izglītības iestāžu mācību vidi” ietvaros. Projekta kopējās plānotās izmaksas par tā pirmo, otro un trešo kārtu ir 18 952 378,15 eiro (ieskaitot PVN), no kurām ERAF finansējums veido 2 564 487,00 eiro, valsts dotācijas plānotas 1 976 543,34 eiro un 14 411 347,81 eiro – pašvaldības finansējums.

Ienākt lai lasītu pilnu rakstu. (Neesi abonents? Pievienojies jau šodien!)

Iepriekšējais raksts:

Nākamais raksts: